Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van terhességre?

Mennyi esély van terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a hónapban csak 14-en szexeltem óvszerrel de az egyik aktus elején elszakadt amit egyből észre is vettünk, 2-től 7-ig menstruáltam és 24-25-26-án tojásfehérjés nyákom volt, majd nyilalt a bal petefészkem és azóta érzékeny a mellem, ez alapján ovulációra következtettem.

34-36 naposak a ciklusaim általában.

Ma és tegnapi tesztem negatív.

Szerintetek van félnivalóm?



2023. aug. 30. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Aktus után 3. hétre teszt, rá egy hétre kontrolteszt, ha mindkettő negatív akkor kb. 0.00001% az esélyed. Így meg olyan 1:6-800-hoz.

A hüvelyváladékból nem lehet terhességre következtetni, sem petefészek-nyilalásból (az teljesen más okozhatja).

2023. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi, nem hinném h terhes lennél ennyitól.
2023. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovuláció utáni 14-15 napig feles tesztelni mert nem lesz megbízható eredmény.
2023. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!