Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lombik után hosszú...

Sikeres lombik után hosszú repülőút?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Jövő héten lesz a leszívás, viszont azt számoltuk, hogy ha esetleg sikeres lesz majd a beültetés, akkor pont a hcg vérvételek után indulnánk nyaralni, ami jelen esetben 2x6 órás repülőutat jelentene 4-5 hetes terhesen.

Ti bevállalnátok? Természetesen köv. alkalommal a dokival is konzultálok erről, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Mikor repültetek először lombik után?



2023. szept. 1. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A repülés tök mindegy. Viszont az, hogy elmennék-e, attól függ, hogy az adott országban, ahová megyek, van-e épkézláb orvosi ellátás, ha valami gond lenne. (Hiperstimuláció, méhen kívüli, vetélés).
2023. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lombik előttre szerveztem a nyaralást...

Teszt előtt 1 héttel lett volna egy hétvégi találkozó külföldi ismerősökkel, 45 perces repülőúttal. Nem mentünk.


Nem vagyok annak a híve, hogy mindent fel kellene adni a lombik miatt, meg beültetés után még pórszívózni se merjen az ember, de azt a nagyjából 1,5 hónapot, ameddig a lombik tart azt annak kell szentelni, az utána lévő időszakot pedig szabadon hagyni. Ha tudja az ember az eredményt utána lehet szervezni mindenfélét újra, de a teszt időpontjára hosszú repülős nyaralást nem időzítek.

2023. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem. Ismerősömnek felszállásközben erősen begörcsölt a hasa és elvetélt.
2023. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az orvosodra hallgass, ne arra, hogy itt ki mit mond.

A saját tapasztalatom az, hogy én szintén 4-5 hetesen repültem, igaz spontán fogant, nem lombik volt. Semmi probléma nem volt. (én csak 6órát repültem). De fürödtem az óceánban, túráztunk, stb. Most le van foglalva egy utazásunk télre, és mi is most próbálkozunk a 2.babával. De ha összejön, én csakis annak fejében fogok dönteni hogy utazunk vagy nem, hogy az orvosom mit mond.

2023. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából a nyaralás előbb le volt foglalva, minthogy megtudtuk volna hogy kezdhetjük. Nyilván ha az orvos is azt mondja, akkor lemondjuk a nyaralást. A babóca nyilván fontosabb nekünk. :)

Úgy számoltuk hogy a hcg vérvételek után lenne az indulás.

2023. szept. 1. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ördög Nóri mikor Micivel volt terhes, a repülőtéren tesztelt pozitívat, 2 átszállás között, így jött ki, hogy pont aznap kellett tesztelni lombik után. Utána meg ugye haza is repültek.

Azt mondta, 3 év alatt annyiszor igazították az életüket, nyaralást, utazást, munkát ahhoz, hogy mi van, ha épp most fog megfoganni, hogy pont akkor azt mondták, mindegy. A Szülőszobában készült vele interjú még jopar éve, ott beszél róla, fent van youtubon.

2023. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ezt megosztottad velem, meg is nézem az interjút.

Akkor csak nem okozhat akkora problémát az a repülés:)

Azért kíváncsi leszek az orvosom véleményére is.


Addig hátha valakinek még hasznos lehet a jövőben ez a kis olvasmány:


[link]

2023. szept. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!