Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios verzest követő 9....

Ovulacios verzest követő 9. napon barnazas? Nem korai a menstruacio?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve probalkozunk parommal. A vizsgalatokon mar elindultunk. De ilyen nem volt meg hogy ovulacio napjan verzes legyen. Meg volt a termekeny nyak a hasi fajdalom. Majd a verzes es a rakovetkezo napon iszonyat mellfajdalom. Gondolom nem is kell mondanom igen remenykedtem ebbe a honapba. Ma meg 9. Napon fent volt a hom reggel de barnas folyasom van valoszinuleg 1-2 nap es itt a verzes. Nem tul korai ? Igy hogy majdnem biztos vagyok az ovu napjaba igy elkenodtem hogy mar meg is fog jonni ilyen hamar. Egyebkent a vizsgalatok alapjan parommal minden rendben nekem szabalyos a ciklusom es van peteeresem.
2023. szept. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt 2 nap barnázásom 9-11 dpo között, mikor utána pozitív lett a teszt. De kémiai volt csak.
2023. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod?

Nekem dpo 9 én normális volt a barnázás mert a luteálisom 9 napos volt 10.nap mar megis jött.Hány naposak a luteális szakaszaid?

2023. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
26 napos a ciklusom es 12 nap kornyeken van a pecseteles majd pont 14 napra verzes. Szoval 14 napos
2023. szept. 2. 23:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Irok helyzet jelentest. Legalabbis azert mert nagyon sok kerdest olvasok es erdekelne a vegkifejlet is de eltunnek a kerdest feltevok.


Tegnap amikor kiirtam ezt a kerdest utana elmentem ejszakara dolgozni. De azota nem tapasztaltam semmit se. Volt hogy vizes de volt hogy feher folyas volt.


Ennek fejebe nagyon rosszul ereztem magam rettenetesen fajt a labam a combom a derekam mindenem. Majd reggel mikor bicajoztam a hasam is nagyon gorcsolt mint mikor tenylegesen menstrualok az elso napomon.


Reggelre ismet erosodott a mellfajdalmam de igy alvas utanra teljesen elmult. A hom meg mindig fent van. Viszont ismet barnazok.


Varom a vegkifejletet mert eddig minden honapom ugy volt hogy leesett a hom majd elkezdett mulni a mellfajdalmam kozbe meg mar pecseteltem.


Meglepodnek ha ebbol barmi mas is lenne mint menstruacio de azert remenykedek

2023. szept. 3. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!