Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint 2 éve megszakítá...

Már több mint 2 éve megszakításos módszert alkalmazzuk. Sosem csúszott be a gyerek, 1 hónapja rá álltunk,hogy szeretnénk babát, több tesztet is csináltam és nem lettem terhes. Valami gond lehet?vagy nemkell stresszelnem de többet próbálkoznunk?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha egy év után nem jön össze, 2 naponta próbálkozva akkor kezdj aggódni.

Nagyon keveseknek sikerül az első hónapban.

2023. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi 5-5 évig alkalmaztunk megszakításos módszert,csak akkor lettem terhes mikor szandékosan egyatalan nem vedekeztünk sehogysen de akkor azonnal. Nem midnenkinek siekrül az első hónapban ettől még nem kell rögtön arra gondolni hogy baj van majd esetleg 1 év után.
2023. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi 3 évig vagy 4 évig /már nem tudom biztosan/ csináltuk megszakítással és utána csúszott be a pici...

Szerintem nem kell még aggódni egyébként. Nagyon sok mindentől függ, ez egy komplikált téma. Egy év alatt még akármikor összejöhet.

A megszakításról pedig annyit hogy ha valaki jól csinálja akkor az is működőképes.

2023. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap az semmi

Majd ha egy év múlva sem jön össze akkor stresszelj hogy miért nem

2023. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Aggódni nem szabad rajta. Ha nagyon stresszelsz miatta, akkor csináltathatsz vérvételt.
2023. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltom szerint nagyon keveseknek jön össze az első hónapban a baba. Viszont Én nem várnék 1 évet. Én 4 hónap után mentem el dokihoz mert nem jött a baba. Inzulinrezisztenciám volt, és Pco.

Úgy voltam vele, inkább hamarabb derüljön kis ha valami nem okés.

2023. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Azt ugye vágod, hogy hiába dugtok napi 8-szor, egy hónapban akkor is csak pár nap van, mikor teherbe lehet egyáltalán esni, és akkor sem 100%, csak kb. 20, ha mindketten egészségesek vagytok?

Kis biológia nem ártana.

2023. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

#3 hu ezt inkább nem kellene terjeszteni.

Mi is így hittük…

Akkoriban sokan csinálták megszakítással.

Egyik barátnőm 10 éven át “védekezett így”, soha nem lett terhes, most amikor babát akart, pár hónap alatt összejött.

Mi SOHA egyetlen alkalommal sem mentünk el a végéig, soha nem volt olyan, hogy utolsó pillanatban kíhúzta volna. Mindig a szex felénél felvette a gumit.

Mégis terhes lettem.

2023. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
9 éve vagyunk együtt ebből kb 5 éve megszakítással voltunk együtt, előtte szedtem bogyót. Majd eldöntöttük, hogy most màr jöhet a baba. Augusztusban ovu teszteltem szépen, együtt is voltunk még sem jött össze. Ne aggódj :) A stressz amúgy sok mindent befolyásol. Sok sikert :)
2023. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8 évig megszakitásosan szexeltem a párommal majd mikor elhatároztuk hogy rendesen toljuk sem jött össze.Nem feltétlen van baj.Csak a szervezezed nem egy gép és nem fogan meg a baba már az első hónapban amikor eltervezed.Állj jobban rá a témára.Ismerd ki a ciklusod, ovutesztelj.Így biztosan tudod mikor ovulálsz ergó mikor vagy termékeny. a 4.hónapban estem teherbe lh teszt használatával.
2023. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!