Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt (8 cn,...

Pozitív LH teszt (8 cn, 17:20) utáni napon reggel picit véres nyák nem jelent gondot?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam még így, ezért aggódom egy kicsit. Nagyon minimális, élénk piros színű kis maszat volt, törléskor vettem észre. Ez azt jelenti, hogy megvolt az ovu, vagy hormon problémára utal? Van esély rá, hogy összejöjjön a baba? Pozitív LH teszt napján kora délután voltunk együtt, remélem végre beköltözik a tesó.

#LH #ovuláció #Véres nyák
2023. szept. 10. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A vér sosem jó, ha nem időben van. Terhesség várása esetén mégúgy sem jelent bíztatót. Ha rendszeres a pecsételő vérzés, akkor orvoshoz kell menni, hormonhiányra is utalhat.

(Nem tesó, hanem inkább még egy gyermeket akarsz.)

2023. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most volt először ilyen, pecsételésnek nem nevezném.akkor ezek szerint nem volt ovu?

A még egy gyermek az szerintem tesó.

2023. szept. 10. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A gyereked tesója lesz, nem a tiéd :))
2023. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
☺️
2023. szept. 10. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat pár csepp vér ovulációkor. Ha a ciklusod során rendszeresen méred a reggeli hődet, akkor látható (lenne) hogy valóban megtörtént-e a tüszőrepedés.
2023. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még van remény ☺️ Mérni sajnos nem tudok mert a lányom hetente többször felébred hajnalban pár órára. 😵
2023. szept. 10. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ovulációkor "köztes" vérzés vagy barnázás, nekem is szokott lenni, a nőgyógyászom szerint 1-3 nap normális.
2023. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak akkor az egy alkalommal fedeztem fel azt a minimál mértékűt a tojásfehérjes nyákban. Remélem ez azt jelenti, hogy tényleg kiszabadult a pete.
2023. szept. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!