Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napos késésnél reggeli...

4-5 napos késésnél reggeli vizeletből elég erős ez a teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Volt egy vetélésem júniusban, azóta ez a 2.ciklusom volt, és úgy tűnik sikerült is 😊

Csak úgy rémlik, hogy akkor valamivel erősebb volt a tesztem. De nagyon bízok a legjobbakban!


2023. szept. 12. 17:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem igen! Gratulálok!
2023. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!🥰🥰🥰

Izgulok hogy rendben legyen, de nagyon reménykedek is belül!

2023. szept. 12. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Biztos, hogy jók lesztek 😊

Nekem is júniusban volt egy vetélésem, és nekem is ez a második ciklusom. Én majd jövőhéten tudom meg, hogy sikerrel jártunk e. Szabad kérdeznem, hogy neked vetélés után hány napos lett a ciklusod? Figyelted lh teszttel vagy bármivel? Köszönöm előre is a választ, és minden jót kívánok nektek 🙏

2023. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm második.❤️

Vetélés után volt műtéti befejezésem is, azt hiszem nem teljes 5 hétre rá jött meg először. A második ciklusom pedig arra 30 napra (nekem mindig 30-31 naposak a ciklusaim). Most pedig már nem jött meg :)

Nem figyeltem a ciklusomat, nem is gondoltunk még arra hogy próbálkozás lenne és sikerülne, csak végre elengedtük a bajokat és úgy voltunk együtt ahogy jól esett. Úgyhogy meglepetés, de persze nagyon kellemes!!! És nagy boldogság.

Egyébként úgy terveztük majd október, novembertől fogunk pontosabban próbàlkozni, de remélem arra már nem lesz szükség!

2023. szept. 12. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép pozitív teszt :).

Gratulálok! Vigyázz magatokra, küldj neki sok-sok pozitív gondolatot és reméljük, veletek marad! Nagyon szorítok!

2023. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönömöm a válaszokat :) közben egyre több tünetem is lett már, úgyhogy bízom a legjobbakban és hogy megmarad! 🩷
2023. szept. 14. 11:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!