Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Alhasi görcsök...

Mitől lehet ez? Alhasi görcsök, felpuffadás, szurka hol a jobb hol a bal petefészkemnél és ha nehezet emelek akkor úgy bele nyilall, mintha meg akarna jönni és néha nincs erőm. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párommal védekezés nélkül vagyunk együtt mielőtt elmenne kiveszi hogy ne bennem évezzen el már kb fél éve így csináljuk és eddig nem volt semmi bajom de mostanában (kb. szeptember óta van ilyen érzésem).

meg egyszer júliusban egyik reggel rosszul voltam hányinger fajfájás görcsölés stb olyan terhesség szerű tünetek de másnap már semmi bajom nem volt. azóta nem volt semmi így nem törődtem vele mostanában meg augusztus vége szeptember eleje óta megy ez folyamatosan bár mindig időben megjön úgyhogy nem értem az egészet szokott görcsölni de nem olyan erősen mint régen hanem folyamatosan egy kicsit szurkál és görcsöl szinte minden nap. Tesztelni nem teszteltem mert mindig megjött.

Bár azt hallottam hogy valakiknek terhessé alatt is megjön ez igaz?

Szerintetek mi lehet ez?


2010. okt. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a saját butaságod. (bocs) Ha nem akartok babát, akkor ez nem a legjobb védekezési mód. Tesztelni kellene, habár a leírásodból nem igazán esélyes. A terhesség alatt egyébként létezik menstruáció, de az kevesebb és rövidebb ideig is tart.

2010. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felpuffadásod emesztési zavarokra utalhat, a petefészek szurkák pedig gyulladásos problémára. Én orvoshoz fordulnék.
2010. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
>mmint a terhesség nem esélyes, úgy gondoltam.
2010. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. okt. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!