Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetek egy kis biztatás?Nagy...

VTimi30 kérdése:

Kérhetek egy kis biztatás?Nagyon félek..

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárban volt egy elhalt terhességem(művi befejezéssel),áprilisban pedig egy méhen kívüli,mely "szerencsére"magától elment(spontán vetélés). Azóta szüneteltettük a Babó dolgot. Aug.24.-én jött meg,együtt voltunk szept. 2.-4-5-6-7-8.-án. A ciklusaim átlag 24-26 naposak.(28 nappal számolva,21.-én nem kellene megjönnie. Tudom még korai. De pár napja folyamatosan fáj az alhasam,a melleim,átlátszó,néha kicsit fehéres folyás van. Tegnap este és ma reggel csináltam korai tesztet,amelyek pozitívak lettek,igaz még halványabbak. Egyből elkezdtem szedni a terhes vitamínt,utrogestant. Nem merek még örülni,holott sírtam is,mikor megláttam a két csíkot. Viszont bennem van a félelem,hogy mi van,ha a 3.Babánk is itt hagy minket...vagy elkezdek vérezni. Orvoshoz nem akarok menni,csak majd 2 hét múlva,ha addig nem történik semmi rossz. Bevallom a mosdó a mumusom. Mit tehetnék,vagy szedjek már,hogy ne veszítsük el ezt a Babát is? Rutascorbint lehet megelőzésre? Bármit megtennék,csak maradjon Velünk...
2023. szept. 13. 06:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Próbálj meg nem rágörcsölni, mert bevonzod a rosszat. Utrogestan felesleges, ha nem vérzel, nem biztos hogy jót tesz.


Csúnya ezt mondani, de ha ez a baba is elmegy, akkor ott gond lett volna, ilyen kis terhességnél működik a természetes szelekció. Ha itt is gond lesz, vizsgáltasd ki magad, nincs e mondjuk pajzsmirigy zavarod, vagy véralvadási problémád. Bár ezeket most is megnézheted magánban, mert ha ezekkel van gond, és időben kapsz gyógyszert akkor rendeződik minden.

2023. szept. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeptember 21-én kellene megjönnie, akkor biztos, hogy nem a hcg miatt lett pozitív a teszt. Nagyon korai még. Úgy tudom, hogy az lh is szokott a terhességi tesztre reagálni és az miatt lesz pozitív. Így szoktak jós tesztelni de becsapós a dolog. Szerintem inkább a stressz és a gyerek miatti feszültség miatt fáj a hasad. Ne beszéld be magadnak, hogy babát vársz, mert csalódni fogsz. Ha eljön az ideje, akkor csinálj tesztet. Minden esetre kitartást és drukkolok, hogy az a 2 csík valóban baba miatt legyen 2 csík.
2023. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Utrogestant miért szedsz? Orvosi utasításra, vagy saját kútfőből?

Rutascorbint miért szednél? Az akkor kell, ha vérzel. Nem megelőzésre van.

Elhiszem, hogy stresszelsz, de felesleges. Ha egy baba meg akar maradni, megfog akkor is, ha egy vitamint nem szedsz be. Ha meg el akar menni, akkor fejre is állhatsz, beszedheted a világ összes vitaminját, akkor is elfog.


Nekem az első terhességem méhen kívüli volt. Nekem nem volt szerencsém. Hiába mentem dokihoz, mert iszonyúan fájt a hasam, barnáztam, 2x csináltak uh-t, egyik doki sem vette észre. Szétdurrant a petevezetöm. Így onnantól fele esélyünk volt babára.

4hónap után ismét terhes lettem. Minden jó volt. 10hetesen még voltam a dokimnál uh-n, láttam hogy pulzál, mozog. Hazaértem, este elöntött a vér, elvesztettük.

1évre rá estem újra teherbe. 4éves azóta a fiam. Sőt, lett egy lányunk is, ő is 2 már.

(Viszont lányomnál komplikációk léptek fel a szülésnél, a méhem kiszedése mellett döntött a doki.)


Szóval nem kell pánikolni, feleslegesen vitaminokat, gyógyszereket szedni. Terhes vitamint azt mindenképp, de ennyi. Ha csak orvos nem mondott mást.

És higyj magadban, magatokban. Az a legfontosabb.

2023. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! A pajzsmiriggyel nincs gond,sem a véralvadással(magánban szoktam menni teljes vérképre+amit kérek még,minden tökéletes).

A januári Babámmal január 2.-rá nem vártam,és december 23.-án már pozitív volt a tesztem. Ott a 7-8 héten sajnos megszünt a szívhang... Nekem mindig hamarabb van az ovulációm. Most szept. 4-5.-én volt a csúcs(azt is néztem.. De megpróbálom nem beleélni magam,és bízom benne,hogy tényleg a Mi Szivárványbabánk érkezni fog ❤️

2023. szept. 13. 06:34
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nagyon sajnálom,amin keresztül mentél,de gratulálok a 2 gyerekhez! Utrogestant a dokim mondta,hogy a ciklus 2.felétől kezdjem el szedni. A másik kettőnél is kellett... Exacylt is tett fel a felhőbe,vész esetére.. Magamtól semmi ilyet nem szednék.
2023. szept. 13. 06:38
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg - és egyáltalán nem rosszindulatból írom.. benézted azokat a "halvány teszteket" és csak a reagens helye.

Még csak ma van a 12.!nap ha 2.-án sikeres is volt az aktus,( de mivel rövidebb a ciklusod pé sem akkor van mikor a nagykönyv,) még csak most fejeződne be a beágyazódás..

2023. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok!

Csak azért kérdeztem, mert iszonyú sokan szedig hasracsapás alapon.

Itt magyaro-n, mindenki csodaszernek hiszi, pedig az esetek 90%-ában nem is kellene hogy szedjék.

De ha doki írta, akkor nem szóltam 🙈

Kitartás!

Könnyű mondani, de az idő majd megoldja.

2023. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Nincs véletlen képed a tesztről?

Nekem is nagyon gyanúsan korai. Ahogy fentebb írják, meg kb most kellene beágyazódnia, akkor pedig még nincs hcg termelődés.

2023. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 NTBS ***** válasza:
48%
Szurkolok neked.
2023. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok

Akár pozi tesztje is lehet.

Nem mindenki szervezete követi a tankönyvet. Nekem is egyertelmű pozi tesztem volt ovu(követett) után 8. Napon délután.

Az hogy megmarad egy jó kérdés.

2 vetélés ,sok kémiai után itt szuszog a kislányom. Egyszer neked is sikerülni fog remeljük hogy majd most.

2023. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!