Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránézne valaki ( aki járatosab...

Bikini kérdése:

Ránézne valaki ( aki járatosabb a témában), hogy volt e peteeérés szerinte a termékenységi ablakban? Én úgy látom ez egy káosz…

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 13. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem még nem volt. Viszont nincs tapasztalatom az okosórás hőméréssel, szerinted van olyan megbízható, mint a nyelv alatti vagy hüvelyi mérés?
2023. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos, hogy mennyire megbízható. De ez az egy eszközöm van, ami következetesen tudja követni a hőmet, mert éjjel is rajtam van.

Amúgy össze-vissza kelek, fekszem. Ez pedig átlagot mutat több mérésből reggel 7:30-kor.

2023. szept. 13. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez egy olyan hónap termékenységi ablaka volt, amikor terhes lettem.

Sajnos méhen kívüli lett, de ugyanez az óra mérte a csukló-hőt.

2023. szept. 13. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen azóta a görbéd?
2023. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Azóta ilyen..

2023. szept. 15. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hm, elkezdett emelkedni akkor már túl vagy az ovuláción!

Az órád márkáját megadod? Köszi! Én nem akarok teherbe esni, csak gyógyszert azt nem szedhetek. :(

2023. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hat nem tudom. Ez nem egy markáns emelkedés…

apple watch méri a hőmet

2023. szept. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!