Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfelelő ez az erősödés?

Megfelelő ez az erősödés?

Figyelt kérdés

A 12 dpo-n nem készült tesz.

Szerintetek ez megfelelő így? Tudom, ne aggódjak, de aggódok 🤦‍♀️😊


[link]



2023. szept. 13. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szépen erősödik te is látod nem? Ettől még bármi lehet sajnos, ez nem garancia semmire. Szorítok, hogy minden rendben legyen de kicsit nyugodj le. A bizakodáson kívül mást ilyenkor nem lehet tenni.
2023. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm!

Sajnos sok vetélésen túl vagyok már úgyhogy most bizakodunk, hogy minden rendben lesz :)

2023. szept. 13. 17:13
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen mindegy hogy erősödik -e szerintem. Van értelme ennek, vagy csak hobbi? Én egyet teszteltem terhesen, hogy tudjam terhes vagyok-e.
2023. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan válaszod! Amúgy igen van értelme. A 20.dpo-n már nyilván nincs, de ilyenkor még egyértelműen látszik az erősödés. Ha viszont nem erősödik valami nincs rendben. Tapasztalat....
2023. szept. 13. 17:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyat is olvastam, hogy pont baromi erős volt aznap a tesztje, mikor elvetélt, szóval ennyi értelme van.

Kitartást, jó egészséget kívánok

2023. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
8 terhességen vagyok túl közel sincs ennyi gyerekem. Remélem most minden rendben lesz. Köszönöm a kedves szavakat!
2023. szept. 13. 18:47
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Egy totál erős pozitív mellett is el lehet vetélni. Ahogy akár egy orvosi megallapítás után is.

Nem a tömérdek teszttől leszel terhesebb

2023. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, Te pedig az iskolától nem lettél okosabb... Köszönöm a hozzászóláson. :)
2023. szept. 13. 19:09
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg ne aggódj.Az is árt neked és a beágyazódott megtermékenyitett petesejtnek. Nyugodj meg.Menj majd vérvételre hogy lásd hogy elegendő hcg-t termel e a szervezeted.Fordulj háziorvoshoz, kérdezd meg milyen vitamint szedj, folsav az elengedhetetlen.Én legalábbis első babám várom és így jártam el.Mostmár az 5.hónapban vagyok.
2023. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

4# nem bántàskèppen de igaza van. Nekem szépen erősödött, a digitális teszten is szépen látszódott, szívhang is volt, mégis elment a 8.hèten. Az erősödèsből lehet arra következtetni, hogy nem kémiai. De arra , hogy megmarad nem. Voltál egyébként kivizsgáláson ennyi vetélés után?

Tényleg minden jót kívánok!

2023. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!