Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron csináltak...

Székesfehérváron csináltak valakinek inszemet? Hogy sikerült? Ki csinálta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak, kétszer is, egyik sem sikerült. A Gólyafészek kismama centrumban. Nem voltak túl jó tapasztalataim, nem igazán ajánlom. Egyik ismerősöm is kétszer volt ugyanitt, szintén sikertelenül.
2010. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem túl bíztató!

És azóta sikerült a baba nektek?

Nekünk most lesz az első,novemberben a meddőségi ambulancián fogják csinálni.

2010. okt. 17. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Azóta voltam a Kaáliban még egy inszemen, sajnos az sem sikerült. Ez most volt, 3 hete. Hol van a meddőségi ambulancia? Melyik doki csinálja?
2010. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kórházban van a nőgyógyászaton 3.emelet,a doki dr.Rubliczky.

Sajnálom,hogy nem sikerült,nálatok mi a probléma,mért nem jön a baba?

2010. okt. 18. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi probléma nincs, mindkettőnknél minden ok. Mi már 3 éve várunk... Nálatok mi a gond?
2010. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi már 8 éve várunk rá,de a kivizsgálásokat csak az idén kezdtük el.Nálunk is minden rendben van,de mégsincs baba.
2010. okt. 18. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátod az első inszem után milyenek a tapasztalatok (persze remélem elsőre sikerül), de én ajánlom, hogy valamelyik erre specialódott intézménybe menj el. Pl. BMC, Kaáli. Szurkolok nektek!
2010. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is remélem,hogy elsőre sikerül majd,már nagyon várom.

Drukkolok nektek,kitartás!

2010. okt. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!