Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy bizonyos pont után már...

Egy bizonyos pont után már nem lesz erősebb a teszten a csík?

Figyelt kérdés
Le tudom olvasni, hogy kettő. Talán mert xepil, azért nem lesz ugyanolyan erős? És már egyik napról a másikra nem sötétebb.
2023. szept. 18. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, mert én mindig csak késés után teszteltem (összesen 2x) pozitívat. De akkor kivàrtam 4-5 napot is. Egyforma erős volt mindkét terhességemnél már akkor a csík. Utána nem teszteltem többet.
2023. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig x epil tesztet vettem.

3 terhességem volt. Kettőnél a késés utani napokon egyforma erős volt a 2 csík.

Viszont volt egy elhalt terhességem, ott nem lett egyforma erős 1 hét késésnél sem. 7hetesen állapították meg, hogy kb 6 hetesen elhalt.

2023. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom az exepillel, hogy már minden teszten jól látható két csík volt, azokon viszont sokkal halványabban látszott a második csík.
2023. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!