11 dpo tunetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vagyok a 11 dpo-n, 12 nappal ezelott voltunk egyutt. A mellbimbom borzasztoan erzekeny, meg vannak duzzadva a melleim es az egesz heten este 9kor mar elnyomott a szunya. Mas tunetem nincs, de nem tudom mikor kene megjonnie, nemreg volt egy vetelesem. Mikor lenne erdemes tesztelni? Varjak meg 2-3 napot?

2023. szept. 22. 21:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Fuhh nekem mar 11dpon vagy utana hajnalban arra ebredtem, hogy totttaall hanyingerem van, de abszolut nem esett le, hogy talan a kisfiunk miatt. Aztan masnap munka utan aah mondom eszek egy kis mekit(sajnos surun ettem abban az idoben) na a kocsiban menet kozben ettem a joooo kis sajtburgert, erre egyik pillanatrol a masikra ujra hanyinger a semmibol na es akkor ott utkozben emlekszem is a mai napig, hogy hol jartam a kocsival leesett, hogy te jooeegg lehet, hogy sikerult? Persze irany a dm, teszt es latom , hogy pozitiv😳 megvolt a mindjart megjon erzes is, azert is nem gondoltam ra eloszor, nem volt durva mellfeszules sem, faradt sem voltam, szoval fullll varatlanul ert a felismeres ott az ut kozepen. Ja es azota mar pont a napokban volt 11honapos a kis zsivanysag😍 szurkolok nektek🙏🏼
2023. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Oszinten gratulalok Neked! :) Remelem hamarosan en is pozitiv tesztrol szamolhatok be. :)
2023. szept. 22. 21:39
 3/46 anonim ***** válasza:
20%
#1 vagyok, koszonjuk, aranyos vagy ☺️ Egyebkent en biztos nem birnam ki es csinalnek mar🙈 sok youtube videot megneztem, ott sokszor mar 9dpo tesztelesektol indulnak es 11en mar tobbszor is latszodik halvanyan. Na kovetem a kerdest, majd irsz , hogy csinaltal e es hogy mi hogy alakult?🙈 de csak ha szeretned
2023. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek egyet, aztan megirom mi lett. :) nagyon izgatott vagyok, oszinte leszek. :)
2023. szept. 22. 22:15
 5/46 anonim ***** válasza:

Ma vagyok a 12 dpon...10 dpon teszteltem pozitívat.

Tegnap óta émelygek (erősebben, mint a pms). Mindjárt megjön érzésem van, leszakad a derekam, magnézium bevétele után elmúlik. 3 napja szétmegy a fejem, minden hajnalban felkelek és nem tudok visszaaludni. Napközben evidens fáradt vagyok.Szóval van itt minden 😒

Ha nem teszteltem volna megérzés miatt, tuti azt hinném, hogy durva menstruáció előtt állok.


BK

2023. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
#5 teeenyleg, most ahogy olvasom a tiedet, tok beugrott, hogy feltunoen jobban fajt a derekam nekem is. Gratulalok, #1 voltam
2023. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy 11 dpon vagy? Lh teszteltél?

Régen is használtál lh tesztet, akkor tudnod kell + lh teszt után mikor jön meg, mert az mindig fix 1-1 nap +, -, de évek óta lh tesztelek és peteérés után 15.napon jön meg nekem.

2023. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Igen, a tesztem szept 11en volt pozitiv, utana rogton masnap mar negativ.

Regebben nem hasznaltam, ez az elso honap. Illetve juliusban elkezdtem, de ket hettel a kezdeti napom utan terhes lettem, ugyhogy azt a honapot nem toltam vegig. :)

2023. szept. 23. 01:23
 9/46 A kérdező kommentje:
Ma reggel pisiltem egyet. Szerintem a leghalvanyabb pozitiv, amit valaha lattam. Annyira halvany, hogy csak bizonyos szogben latszik a feny fele forditva. 12 dpo van ma reggel, szerintem hetfon megprobalok egy digitalisat, az biztosabbat mond majd. :D
2023. szept. 23. 08:03
 10/46 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a nem várt napját. Ha LH teszteltél és ma vagy fixen 12dpo-n akkor tudod melyik az a nap. Én ma vagyok 11 dpo-n keddre nem várom. Kedd reggel fogok tesztelni.
2023. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!