Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykapszula...

Utrogestan hüvelykapszula használata mellett lehet házaséletet élni?

Figyelt kérdés
Az első inszeminációm volt 5 napja, és progeszterontámogatásra 2x2 utrogestan hüvelykapszulát és 2x1 duphaston tablettát kell szednem. Ha lehet egyáltalán szexelni, akkor azt a kapszula felhelyezése előtt, vagy után lehetséges???
2010. okt. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A hüvelykapszulát nem ismerem de a duphastont én is szedtem és nem ajánlom a házaséletet amig szeded!
2010. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok! Van 30 db megmaradt Duphastonom 2012.11 hóig jó! Én szivesn odaadom ha gondolod mert nállam ugyis a kukába landolna már!Csak irj privát üzit és postacimet és elküldöm.
2010. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet, illetve nem ajánlott!
2010. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sem a doki nem mondta, hogy ne, sem a betegtájékoztató nem írja. Szóval mi óvszert használunk, amíg kell az Utrogestan.
2010. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy ez a második utrogestanos terhességem, és az elsőnél is így csináltuk, nem történt semmi. A kapszula felhelyezése előtt, óvszerrel.
2010. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezem, hogy neked is inszem. után kellett utrogestant használni??? Vagy csak a véreredményeid miatt???
2010. okt. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!