Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés óta gyengébb vérzés?...

Vetélés óta gyengébb vérzés? Van így esély a babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ELNÉZÉST ELŐRE IS, KÉNYES TÉMA!!


Vetélés óta most van a második vérzésem. Maga a vetélési vérzésnél is sokkal több vérre számítottam. Kicsivel több, mint egy hétig véreztem, igazából amikor a baba távozott aznap volt erős vérzésem ami tényleg intenzív volt, utána csak vérezgettem.

Utána az első menstruációm sokára jött meg, de nagyon nagyon gyenge volt. Eltartott ugyanúgy 5 napig, mint minden havim, de nagyon gyenge volt. Felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy ez nem gond az elsőnél. Majd most megint nagyon hosszú idő után megjött a második vérzésem. Ma vagyok a 3.napon de nem viszi túlzásba most sem a mennyiség. Színre, állagra már normális (az első nem volt az, sokkal sötétebb volt) mint szokott, de mennyiségre nem jó még. Most nem hívtam a dokimat, lehet hogy kellene? Egyáltalán nem is görcsölök, nincs semmi tünete, hogy nekem egyáltalán éppen megvan.

Még nem épülhetett vissza bent minden rendesen azért lehet ez? Szedek E vitamint is, hogy hátha.

Remélem minél hamarabb rendeződik a ciklusom. Soha nem vártam még ennyire a normális vérzést..

Már lehet próbálkoznunk, de szerintem a testem azt jelzi még nem tudja megtartani a "babát".

Mit gondoltok? Lehet ebből probléma később, vagy hamarosan visszaáll rendesen? Illetve lehet ígyis sikeres esetleg ez a ciklus?


2023. szept. 26. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műtéttel fejezték be a terhességem, nem indult be a vetélés. (10.héten műtöttek, 6hetesen halt el).


Én egyből belevágtam a babaprojektbe.


2 vérzésem jött meg a műtet után.

Műtet elött mindig 6-7 nap volt a vérzésem, iszonyú erősen, pokoli górcsökkel. (A normál tampon kb 1 óra alatt elátott első 3 nap. Csak a viszonyítás miatt).

Műtet után mind a 2 vérzésem 3 nap volt, és elég volt a tisztasági is. Semmi görcs nem volt.

Végül a 3.nem jött már meg, terhes lettem.

2023. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt vetélésen de nekem a mensjm mindig olyan kevéa volt hogy csak azért cseréltem tisztasági betétet mert zavart.

2 gyermekem van

2023. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent termekenység szempontjából a menstruáció erőssége.
2023. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem helyre fog állni. Nekem is azt mondta a doki a vetélésemnél, hogy erősebb vérzés lesz a megszokottnál. Láttam is, hogy mekkora az endometrium, ami terhességhez képest nem volt túl vastag, de egy normál ciklusnak megfelelt. Ehhez képest gyengébb vérzés volt, mint szokott. Azóta nagyjából már olyan, mint előtte (áprilisban vetéltem). Én is vékonynak gondolom, mert tavaly volt egy műtétem és addig mindig nagyon jó volt, azóta vékonyabb ☹️ Eddig mindig középidőben nézték, akkor mindig tökéletes, de szerintem utána nem vastagodik eléggé. Másfél hónapja kezdtem az E vitamint és most az utolsó ciklusban szerintem vastagodhatott, mert újra erősebb lett. Sajnos, baba nem lett belőle azóta se, de szerintem a vastagság így oké lesz.

Szerintem szedd az E vitamint és próbálkozz nyugodtan. Ha túl vékony, úgyse fog beágyazódni, de legalább megpróbáltad. Egyáltalán nem biztos, hogy túl vékony. Mondom, nekem is gyengébb vérzés volt normál endometrium mellett és mástól is hallottam már. Nem olyan könnyű ezt megállapítani. Lehet, hogy épp egy-egy pisilésnél válik le nagyobb darab és észre se veszed.

2023. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, azért megnyugodtam valamennyire :)


Most úgy néz ki nekem is 3 napos vérzésem volt. Tegnap késő este megállt, és azóta nagyon kevés barna ürül még. Nekem ez nagyon újdonság most. Reménykedem, hogy lesz olyan szerencsém, mint az első válaszolónak 😊

2023. szept. 27. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!