Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy korábban volt...

Lehetséges hogy korábban volt a peteérésem és teherbe estem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A ciklusom 6. napján nagyon fájt a petefészkem a bal oldalon. A ciklusaim egyébként szabályosak, 25-29 naposak, mikor hogy. Minden hónapban meg szoktam érezni a peteérést és pont ugyanilyen fájdalmam volt ezen a 6. ciklusnapon is. Egy nappal korábban voltunk együtt, amikor is elmúlt a menzeszem.


Létezik, hogy most ilyen korán lett volna peteérésem? Most vagyok a ciklus közepén, 12.napon és nem volt még idáig tojásfehérjés nyákom ebben a ciklusban pedig ilyen is mindig szokott lenni. A lányommal pl. a 11. ciklusnapon estem teherbe, ez biztos.


2010. okt. 17. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
a 25-29 napos ciklus nem szabalyos, a szabalyos mindig ugyanannyi nap, amugy lehetseges korai peteeres
2010. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!