Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhességi tünet?...

Ez lehet terhességi tünet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ciklus 24. Napján vagyok, de napközben és főleg ìgy este felé már napok óta feszül a méhem. 3 napja a bal felem, iszonyatosan hőhullámaim voltak. Most már 2 napja az egész méhem mintha feszülne, de inkább jobb oldalt és picit hátra sugárzik.


Óvszerrel védekezünk és elvileg nem szakadt ki, de előjáték során a párom mindig foglalkozik magával meg velem kézzel és bár nagyon kicsi az esélye, de kézről is felkerülhetnek spermiumok, erről videót is láttam. :O


Szerintem csak félek az egésztől, hétfőn megyek teszteltetni magam, hogy szedhetek-e fogamzásgátlót egyáltalán. Nőgyógyász UH-n nem látott semmit azonkívül, hogy peteérésem volt szerinte, aznap este pedig nagyon vadul egymásnak estünk a párommal, azok a fránya feromonok, nagyon beindult rám.


Ha nem múlik a feszülés érdemes tesztelnem kedden? Vagy kérjek a fizetős vérvételen még egy HCG-t is? Azzal biztosan megnyugodnék, hogy nem vagyok terhes.



2023. szept. 29. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentális eredetű tünetek, szorongásoldót is írass a fogamzásgátló mellé.
2023. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az már megvan, 1,5 éve szedem. :) És ha nem szedhetek "kedves" 1-es akkor nem írnak fel. 3 közvetlen női rokonom sem szedheti.
2023. szept. 29. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek inkabb ovulacios tunetek. Mikor mondta a doki hogy latta a peteerest? Ha a napokban volt, akkor semmi keppen nem érdemes tesztelni mivel ovuláció utan leghamarabb 10-14 napon belul mutatna ki a teszt

Vervetelre menni felesleges, az otthoni vizelet teszt eleg.


Szerintem gyógyszer hasznalat mellett is érdemes ovszert hasznalni ha ennyire raparazol a teherbeesesre.

2023. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De jó eséllyel nem szedhetek majd tabit trombózishajlam miatt. :( Szóval sajnos nem szabadulok meg a félelemtől. Az a baj, hogy munkahelyet fogok váltani, új kapcsolatom van, akivel végre nem távkapcsolatban élek, így rendszeresen élünk nemi életet (kb. minden 2.nap), csak mensikor nem. Én megszülném, ha teherbe esnék, csak nem jó az időzítés semmilyen szinten.


Pharmatexet lehet kombinálni tabival?

2023. szept. 29. 19:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint óvszerrel, sajnálom 9 órát dolgoztam ma.
2023. szept. 29. 19:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 hasznos amit mondasz, múlt pénteken voltam és amiatt se lenne szabad teherbe esnem, mert elvileg van egy méhsövényem és a doki kb. mosolygós arccal közölte velem, hogy ettől még lehet gyerekem, de sanszosan elvetélnék, ha nem műtenek meg. Hihetetlenül bunkó volt.
2023. szept. 29. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Ne kombinalj semmit az ovszerrel,mert meg a vegen attol gyengul az anyag es szakad ki


Ha nem szakad el, nem leszel terhes. Ha elszakadt, akkor esemeny utani.

2023. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2023. szept. 29. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Esetleg spiral es ovaszer? Valami hormon mentes fogamzasgatlot kellene keresned. Beszelj a nogyogyasszal.

Lehet vannak gyogyszerek amiket te is szedhetsz. Van ami a mini tabletta (progestin van benne csak, ez biztonsagos kevesebb a verrog riziko) beszelj a nodokival.

2023. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális gyermek akkor fogan meg, ha az ovulációs ciklusod közepén, friss, erőteljes spermium beutazik a méhedbe. Stressz, alkohol, dohányzás csökkenti az esélyt és a hatást. Ha gumit húzol a páros családfájára, nagy gondod nem lehet. Max számold ki az ovulációd és akkor ne szexelj, amikor akarsz gyereket. Vetélést soha, semmilyen héten és korban ne akarj átélni, borzasztó érzés! Mondom ezt 30-as apaként...
2023. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!