Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációval kapcsolatos...

Ovulációval kapcsolatos kérdés. Pozitív teszt és ovu jelek nem egyszerre vannak? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem értem pontosan az ovulációs jeleket és az ovulációs tesztet.

Ugyanis a tipikus ovu jelek a kis görcsök és a hüvelyi folyás mind jelenkeznek nálam DE ilyenkor még negatív az ovu teszt.

Mikor elmullik a folyás és a kis görcsök akkor lesznek pozitív tesztjeim. Nem úgy kellene lennie hogy tünetek és pozitív teszt egyszerre van?

Remélem jól fogalmaztam 😁

3 hónapja próbálkozunk és mindig pozitív ovu tesztkor voltunk együtt többet de sajnos még sikertelenül.



#Ovulációs tüneket
2023. okt. 4. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj, meg, még akkor sincs ovud, amikor + a teszted!😁 A tüszőrepedés a + teszt utáni 12-36 órában következik be valamikor.

Nekem is előtte van egyébként folyás, semmi gond ezzel.

2023. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom 🙂 csak azért zavarodtam össze mert elvileg abba a "váladékba" maradnak életbe a kis fickók 🙂

Köszönöm szépen a válaszod

2023. okt. 4. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A cucc a feljutást segíti, mert ugye előtte is mehetnek, csak ott várakoznak. Aztán attól, hogy már nincs folyásod még belül simán lehet megfelelő a közeg. Van, akinek egyáltalán nincs ovus folyása, mégis minden ok.bent.

#1

2023. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha pozitív a tesztem akkor úgy fáj a derekam, hogy majd leszakad. Nekem ez a tojásfehérje nyák egyáltalán nem jellemző, én legalábbis sose veszem észre a bugyimon. A ragadós, krémes folyàst viszont ovu után mindig.

Nem elég akkor együtt lenni mikor pozi a teszt. Előtte is kellene, aznap is és utána is. Az, hogy pozitív a teszted azt jelenti, hogy 12-36h múlva elvileg megtörténik a tüszőrepedés. Persze a hímivarsejteknek is kell idő mire feljutnak ezért pozi ovu teszt környékén sűrűn legyetek együtt :) Nyugi, nekem ez a harmadik tesztelős hónapom lesz pénteken kezdem a tesztelést…az első két hónapban beképzeltem egy csomó tünetet is, most elengedem magam. Nem akarok ezen rúgózni :)

2023. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is beképzeltem mindenféle tünetet... Egy idő után már röhögtem magamon :D sok sikert kívánok 😊😊😊
2023. okt. 4. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem lett pozitív az ovu tesztem. :D Pedig már a legérzékenyebb tesztet használtam, de az is halvány maradt. Teljesen ráparáztam, hogy nincs is peteérésem. Megcsináltam a termékenységtudat tanfolyamot és kikukáztam az összes tesztet. 3 hónap után már láttam a jeleim alapján, hogy nálam hogy alakul kb. az ovu. Együtt voltunk előtte, közben és utána is, második hónapban össze is jött. Engem a teszt teljesen félrevezetett.

Nem vagyunk egyformák, így teljesen felesleges tudnod arról másnál hogy alakulnak a dolgok. Magadat figyelgesd! :)

2023. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok mint a kedves kérdező :-) nekem ma látható volt már a másik vonal végre az ovu teszten és remélem este még erősebb lesz :-) előtte végig negatív volt (15.napom) pedig már megvolt a folyás is 2 napja reggel :-)
2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!