Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán volt igaz akkor még...

Túl korán volt igaz akkor még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet 1 héttel előbb!

Igazából rohadtul nem rendszeres a mensim múlt hónapban 22.-én jött meg nos ebből vissza fele kell számolni 3 napot mert minden hónapban 3 nappal előbb jön meg vagyis akkor most ebben a hónapban 19.-én A dobozra az van írva 6 nappal előbb lehet legkorábban tesztelni mivel nem bírtam ki én már most teszteltem totál kivagyok csont negatív lett!!

A 6 nap viszont 13.-án lett volna

Hagyjam a fenébe az egészet vagy tesztelhetek 2 nap múlva?

2 nap alatt is változhat valami?

Vagy természetesen várjak mondjuk 2 hetet a normális időt?

Bocsánat kicsit bonyi

Köszönöm


2023. okt. 11. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha használnál ovu tesztet tudnál mihez viszonyítani. Ez így most tényleg elég bonyolult. :/

Csinálj egy tesztet 2 nap múlva és ha negatív és megjön akkor kövi ciklusban kezdj el ovu tesztelni.

2023. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"a mensim múlt hónapban 22.-én jött meg nos ebből vissza fele kell számolni 3 napot mert minden hónapban 3 nappal előbb jön meg vagyis akkor most ebben a hónapban 19.-én" 🤣

Mibe fogadunk, hogy nem tudsz ciklust számolni?

2023. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Képzeld nem !

És te nagyokos?

2023. okt. 11. 16:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden ciklus menstruáció első napján indul

Egyéni hogy kinek hány napps 22-36 napig is lehet. Ha vissza nézed a naptáradat akkor megtudhatod hogy átlgban hány napos a tiéd. Ez havi szinten is eltérhet pár napot


Pl:Április 28

Majus 30

Júni 29....

A leghosszabb ciklustérdemes alapul venni a tesztelésnél.

2023. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 11. 17:42
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem bonyi ez az egész.Egyszerű, csak venni kellene a fáradtságot és utána olvasni a dolgoknak. Először is a ciklusod ismerd meg.Ovuláció, hány napos a luteális szakaszod és a többi.Így nagyon nehéz számolgatnod láthatatlanba föleg h tesztelsz is világba negativ, elkeseredsz holott a ciklusod de pontos hanem össze vissza van.
2023. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy össze vissza!

De a dokinál a zUh azt

Mutatta hogy 7 mm endometrium,meg 17 mm primer focillius!

Ez volt 10.O4.-én és azon a héten voltunk együtt illetve pont az ovulációs napon is!!

Vagyis 1 hete csak gondoltam csinálok már mert nem bírtam magammal,kár volt!!

Belátom de ez van na majd jövő héten!!

Üdv

2023. okt. 11. 21:16
 8/18 anonim ***** válasza:
Jobb esetben még be sem ágyazódott 11.én vagyunk ha 4én ovuláltál de lehet hogy 5.én akkor letelt 6-7 nap.Ilyenkor még besem ágyazódik.Nyugodj le és várj de tényleg ne árts magadnak..
2023. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
azt hozzáteszem inkább helyesbítem az előző válaszom hogy ha 4en volt uh-d lehet csak rá 3 napra repedt meg és szabadult ki a petesejt. ez volt tegyük fel 7.énAkkor még dpo 4-5 ről beszélünk amikor még vándorol a megtermékenyitett petesejt odabent besem ágyazódott.Várj még minimum 5napot
2023. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi igen jövő héten kedden akarok tesztelni megint🫣🫣
2023. okt. 11. 22:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!