Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több napig pozitív ovutesztnél...

Több napig pozitív ovutesztnél mikor?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja tesztelek, eddig mindig egy napon volt pozitív, aztán negatív lett.

Ez az első olyan hónap, amikor tegnap is pozitív lett meg ma is. Tegnap is erősebb volt a második csík, ma viszont talán még jobban.

Tegnap este voltunk együtt, ma vagy inkább holnap érdemes megint, amikor már elvileg negatív lesz a teszt?

Jaj, annyira megfogadtam, hogy nem görcsölök ilyeneken, ne ítéljetek el, de már elég régóta próbálkozunk.(orvos folyamatban).


2023. okt. 13. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma legyetek együtt az a biztos meg a tegnapi szuper.Nyilván holnap lesz negativ akkor történik meg az ovuláció.
2023. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt napjától számított 3 napig érdemes együtt lenni, legalábbis ezt olvastam. Nekem ez a hónap volt a harmadik tesztelős hónapom…ebben a hónapban így csináltuk. Pozitív teszt előtt is együtt voltunk meg a napján is és utána is. Ugye a teszt azt jelzi, hogy 12-36 órán belül lesz peteérés.
2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!