Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az történt, h a barátnőm...

Az történt, h a barátnőm simogatta a péniszem, és láttam hogy az alsónemműmön van egy kis előváladék. Utána felhúztam az alsóneműm és a nadrágom, majd a barátnőmét le. Utána megujjaztam, de nem hosszan. Mi az esélye a lehetséges megtermékenyítésnek?

Figyelt kérdés
Az történt,h a barátnőm simogatta a péniszem,de én is magamhoz nyúltam közben,és láttam hogy az alsónemműmön van egy kis előváladék (de nem mentem el, ez 100%).Utána felhúztam az alsóneműm és a nadrágom,majd a barátnőmét le.Utána megujjaztam,de nem hosszan.Mennyi az esélye a lehetséges megtermékenyítésnek?
2009. jan. 2. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy maradhatott az újjamon annyi előváladék, illetve abban annyi spermium ami terhességet okozzon nála?
2009. jan. 2. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass már vissza, ma már ez a 6. ilyen kérdés.
2009. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
visszaolvastam, és tudom mi az álláspont ezesetben. Mégis az érdekelne,h szerintetek idegeskedjek, vagy ne ...
2009. jan. 2. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeee!Azért a teherbeesés nem ilyen egyszerű, ahhoz nem elég egy ilyen kis semmiség...
2009. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt a megerősítést vártam! Lekötelezel...
2009. jan. 2. 16:35
 6/7 anonim válasza:
26%

Persze simán lehet, ha ujjazáskor ránéztél a puncijára. Mert azzal hogy észrevetted a kis előváladékot rákerült a szemedre és nézéssel is támad a baba, nem tudtad?

Ne légy már hülye.

2009. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kerdeseket meg jo par evvel ezelott a BRAVO ujsagban lehetett olvasni!:D
2009. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!