Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek ovuláció...

Van itt olyan, akinek ovulációs teszteléssel jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig teszteltetek, míg összejött?

2023. okt. 14. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
De lehet régimódi vagyok.
2023. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Húha, nemcsak régimódi vagy, de szövegértési problémáid is vannak úgy látszik..

Na akkor fuss neki az olvasásnak újra! De ha ennyire unatkozol, nyugodtan menj trollkodni más kérdés alá.

2023. okt. 14. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
3. Próbálkozos honapban kezdtem ovu tesztelni. Abban a honapban sikerult is. Mar ket eves azota
2023. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovutesztelés mellett sikerült, 1 hónapig teszteltem a hormonvizsgálat miatt, akkor még nem próbálkoztunk. Következő hónapban kezdtünk próbálkozni, első hónapban sikerült.
2023. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyetlen hónapban használtam tesztet, hogy megnézzem stimmel amit az alkalmazásban ír a naptár. Elvileg pontos volt. Következő hónapban sikerült a picúr, 10 hónap után .
2023. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónapig ovuteszt nélkül( aztse tudtam mikor ovulálok) nem jött össze.Aztán ovuteszttel a 3.hónapban megfogant. szval összesen 5 hó volt a próbálkozás.Én ajánlom az ovutesztet
2023. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt tulajdonkeppen annak kell, akik picit ritkabban vannak egyutt.

Ha amugy 2 naponta van egyuttlet, nelkule is sikerul,ha minden oke.

2023. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 ciklust ovuteszteltem végig, amire sikerült... Ez nálam kB 200 db ovulációs teszt elhasználását jelentette (ne vegyetek drágát).


Nyilván közben kiderült, hogy van probléma, volt egy sikertelen lombikunk is, de végül spontán lettem terhes.

Ovulációs teszt nélkül valószínűleg nem sikerült volna, mivel abban a ciklusban amelyikben összejött a baba a nálam szokásos 18-22. ciklusnap helyett csak a 30. ciklusnapon volt ovulációm, és nekem kellett aznap a férjemet "bíztatni" a dolgra.

2023. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!