Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy most lesz újra?

Létezik hogy most lesz újra?

Figyelt kérdés

[link]

A napokban kellene megjönnie, viszont csináltam egy LH tesztet, tudom nem pozi még, de nagyon erős, létezik hogy újra peteérésem lesz?

Volt egyszer 14. Napon màr UH val követve, össze is esett a tüsző ezért nem értem.


2023. okt. 21. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Az lh szint ingadozó, most egy kicsit több, de messze van a pozitívtól, délutánra lehet le is esik.

Amúgy ha uhval követett ciklusod van, akkor minek tesztelni ovu után?

2023. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert van itthon lh teszt és hasonló “fájdalmat” érzek mint ovukor.
2023. okt. 21. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Egy ciklusban nincs két ovuláció több, mint egy hét eltéréssel….

Ha kettő érik, akkor azok egyszerre repednek. Nem jelent semmit.

2023. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Lh hormon folyamatosan jelen van a szervezetben.

Remélem nem azért csináltad az lh tesztet, mert jóstesztként használod, mert az a legnagyobb baromság hidd el.

Ha hasonló fájdalmat érzel akkor max az esetleg menstruációdat érzed, pms tüneteid vannak.

2023. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de mi az a jósteszt? Nem ismerem ezt 😅😀
2023. okt. 21. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Jós teszt: Minden reggel csinálni kell első vizeletből lh tesztet ahogy közeledik a nemvárt napja. És ha erősödik a csík akkor jelezhet terhességet. De szerintem baromság.
2023. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!