Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta barna folyásom van, babát szeretnénk!?

Figyelt kérdés
2 hete hagytam abba a tabit, azóta barnás folyásom van, szúrkál a hasam és iszonyú hangulatingadozásaim vannak! Fog ez javulni, mitől van a folyás? Gyermeket szeretnénk...
2010. okt. 19. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A fog.gátló után ez várható volt, hogy megkavarja a hormonháztartásodat. Majd csak helyreáll az idő múlásával. Engem is megkavart miután abbahagytam, de utána helyreállt...De ha én tudtam volna akkor, hogy ez így megkavar majd az abbahagyás után, akkor biztos hogy nem szedtem volna!!!
2010. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többet én se fogok szedni!
2010. okt. 19. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a fog.gátló abbahagyása miatt van, de ha netán mégis, akkor sem normális, orvost igényel.
2010. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy hónap alatt rendeződik, akkor nem kell rajta idegeskedni, ha pedig erősebb a vérzés, és normál mensi után sem múlik el, akkor orvoshoz kell menni.
2010. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!