Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felesleges volt, igaz?

Felesleges volt, igaz?

Figyelt kérdés
Jól sejtem, hogy kidobtam az ablakon egy 25-ös tesztet, ha a 9-10 dpo-n megcsináltam? 😂
2023. okt. 31. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól, meg a 10es is fölösleges lett volna, nem hogy egy 25ös.
2023. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Neked igen, de a tesztgyártók a hozzád hasonlókból élnek. Ők jól járnak.
2023. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az LH tesztek mellé volt ajándékba, úgyhogy nem költöttem rá egy vasat sem. Majd legközelebb biztos jobban célba talál az epés beszólásod, valaki másnál. Gondolom gyakorolsz itt eleget, úgyhogy a nagy számok törvénye alapján... Az ilyenek miatt mint te vagy, lett ilyen barástságtalan légkör ezen az oldalon :)
2023. okt. 31. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

De ha újat akarsz csinálni, veszel majd , nem igaz? Lévén hogy az ajándékot kidobtad az ablakon.

Szóval belőletek élnek a tesztgyártók. Hiába volt ugyanis ajándék, fogsz venni. Ahogy ismerlek titeket legalább 10et, de lehet hogy 20at csak ebben a ciklusban szigorúan meg mielőtt késne el is lövöd őket, hogy aztán megjöjjön a napján 😂😂

2023. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A 10 es már mutathatta volna, nekem 9 dpon mindig + volt ha volt valami, 25 annak még 2-3 nap kell
2023. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"Az LH tesztek mellé volt ajándékba, úgyhogy nem költöttem rá egy vasat sem."

Kis naiv! 😅😅😅

2023. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
#3 jajj de fájt...tudod normális kérdéseknél az ember segítőkész és igyekszik a másikkal megosztani a saját tapasztalatait. A tiéd nem ilyen kérdés, úgyhogy ez van :)
2023. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam az egységárat, okoska :) Nyilván nem gondolom, hogy előállítási költségen fogják nekem eladni az LH teszteket 😂 Igen, majd veszek egy tesztet, ha nem jön meg a menstruációm, amit amúgy is vettem volna. Neked, -illetve nektek, mert úgy látom nem egyedül vagy ilyen megkeseredett gyökér, - meg az legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy én ki fogok adni párszáz forintot egy tesztre. Valami nagyon hiányozhat az életetekből, ha a szemétkedés okoz örömet. Ilyenkor hálát adok a sorsnak, hogy nincs ilyen szánalmas életem. Ha valaki esetleg kételkedne benne, nem fogok visszajönni már olvasni a vergődéseteket. Szóval kár a gőzért.
2023. okt. 31. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, igen, a 8. replikád alapján egyértelműen a válaszadók a megkederedett gyökerek.

Ja, nem.😅

2023. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!