Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annak mekkora az esélye hogy...

Annak mekkora az esélye hogy ha mondjuk 3-án van peteérésem és ha csak ma szeretkezünk megtermékenyülök?

Figyelt kérdés

Mert nem biztos hogy a párommal együtt tudunk lenni pont akkor?

Vagy így nincs értelme?


2023. nov. 1. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
50-50.
2023. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónapban pontosan követtem ovulációs teszttel az ovulációm.Ovuláció elötti illetve ovuláció napján voltunk együtt mind a 3.ciklusban és mégis csak a 3.ciklusban fogant meg a babám.25% esélyed van ovukor teherbe esni.Na most vagy összejön vagy nem.Vegyük elő az ismereteimet. a sperma max 5napig életképes odabenn ( matematikailag én 3at mondanék) Szóval ha valóban 3.án ovulálsz akkor a mai aktus jó lehet. De honnan veszed ilyen biztosra hogy 3.án van peteérésed? Én nem tudtam előre napokkal...Ovuteszteltem úgy amikor erős volt a 2 csík akkor volt aktus meg másnap.Ha applikáció szerint akkor azt felejtsd el..
2023. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt irtam ha mondjuk!!

De amúgy kb nem biztos

Ment a zöld kezecske👍

2023. nov. 1. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja ha nem biztos az úgy érdekes.. Hát legyetek együtt ma aztán majd kiderül..De ha így csináljátok minden hónapban h na lehet ekkor van, akkor hosszadalmas lesz a próbálkozás.Használj ovulációs tesztet.
2023. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. nov. 1. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 nappal előbbi együtt létből lett terhességem
2023. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na ennyi,vagyis tulajdonképpen mindig van rá esély,mert oda élvez ahova kell!!

Nagyon köszi

2023. nov. 1. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Az hogy mindig van rá esély nem mondanám.De egy próbát megér persze. Ahogy leírtam max 5 napig elélnek a spermák odabenn, ez függ a minőségtől is stb.Nekem abból nem fogant babám.Ovuláció elötti és ovuláció napiból fogant de akkor sem első hónapban.Oda élvez ahova kell..Nyilván..de ha valóban csak ennyi kellene akkor mindenki teherbe esne elsőre hipp hopp.
2023. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
#4, hihetetlen nagy hülyeség amit írtál. A párok java úgy csinálja hogy na lehet ma van, és mégis baba lesz belőle. Nekünk három gyerekünk van, soha életben nem láttam ovutesztet, nem hőmérőztem, hanem képzeld telefonos appal lőttük be kb az ovut. Aztán a környékén 2 naponta együtt voltunk. Mindegyik gyerek első próbálkozós hónapban összejött. Egyáltalán nem szükséges ovuteszt a terhességhez, csak manapság már mindent szeretnek az emberek túlbonyolítani. 2 naponta együtt kell lenni ,akkor tuti nem lősz mellé.
2023. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mi nem szoktunk két naponta együttlenni, és hogy tudjam mikor ovulálok hiszen 28naposak a ciklusaim és az ovut 14.ére rakta az app.És nem jött a baba.Aztán elkezdtem ovutesztelni és a 19.ciklusnapon ovuláltam.Szóval én nem bìznám az egészet egy applikációra.Lehet te úgy működsz mint egy robot applikáció szerint én és pl egyik barátnőm pl nagyon nem.Neked nagy szerencséd volt. Én is erre bíztam h na majd applikáció szerint.Nagy frászt..
2023. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!