Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ez pozitív...

Lehetséges, hogy ez pozitív teszt lenne?(Facelle ovulációs teszt)

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a fogamzasgatlot, ciklusaim össze-vissza vannak/voltak anno is, így a 6. naptól teszteltem Dávid ovu teszttel, mindig negatívak voltak. Október 30-31. körül kezdtem ovu tüneteket tapasztalni és a nyákom alapján is a termékeny időszak volt, november 1-én volt a legtöbb a nyák. Dávid teszt ugyanúgy negatívot mutatott, a Facelle teszt viszont elkezdett erősödni. November 2-án volt a legerősebb(kép), előtte-utána is halványabb már, mint a képen. Viszont itt sem olyan szép erős, mint amit láttam másoknál a képeken…


A kérdésem az lenne, hogy volt akinek csak ennyire volt erős a teszt csík ovu idején, de mégis volt ovuja?


Köszönöm!



2023. nov. 3. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. nov. 3. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem pozi. Amikor pozitiv, akkor a 2. csik erosebb, mint a kontroll. De ez csak az Lh szintet meri, magatvaz ovut nem mutatja. Van olyan is, akinek full pozitiv, megsincs ovuja. Ismerosom is igy jart, bar naluk a szoptatas kavart be. Miutan elhagyta, ismet volt ovulacioja.
2023. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hivatalosan negatív, de ha előtte és utána is halványabb volt, akkor neked ez a max.

A 7:00 reggel vagy este? Ovutesztet mindig délután csinálj!

Nem tudom, ez hányas teszt, de lehet, hogy akkor érzékenyebb kéne neked, hogy + legyen.

Nekem se szokott pozi lenni amúgy, de a tiednél erősebb. Általában egy árnyalattal halványabb a controllnál, ami nekem a maxot mutatja. De szokott lenni ovum igazoltan. Egyszer terhesség is igazolta.(Sajnos, vetélés lett, de ovum volt, az tuti.)

2023. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2023. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfeljettem megírni, hogy én is szoptatok még. Napközben 3-4 alkalommal még 1-2 percet cicizik a kislányom. Most állnánk neki a kistesó projektnek…de akkor lehet addig kapufa, amíg tart a szoptatás. :( Jovoheten megyek prolaktin szintet nézetni.


Délután 5-kor csináltam a tesztet, nagyjából ilyenkorra sikerült belőni mindegyiket.

2023. nov. 3. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
En is szoptatok, pont a heten csináltam ovutesztet, nekem 1-jen volt full pozi. Expect markaju, a rossmannban vettem. Esetleg probald meg azt, hatha…drukkolok! 1-es voltam. :)
2023. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagytok, azzal nem árthattok.

Ma még jó lehet, ha tegnap voltatok.

2023. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!