Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes lenne már...

Szerintetek érdemes lenne már tesztelnem?

Figyelt kérdés

Röviden: van már 2 gyermekünk és most tervezzük a harmadikat. Ez a negyedik próbálkozós hónap.

22-24 naposak a ciklusaim, soha nem szokott késni, inkább sajnos előbb szokott megjönni. A második terhességem előtt is már rövidek voltak a ciklusaim, barnàzással karöltve, sokszor már 1 héttel a mensi előtt is. Sajnos ez a barnàzàs most is jellemző, ezért elkezdtem palástfű teát inni (ezt ittam egyébként a második terhességem előtt is és nagyon hamar eredményt is hozott).

Most vasárnapra nem vártam és még nem jött meg (3 napja késik így). Szerintetek lőjek el tesztet vagy várjak még? Anno a palástfű nem tolta ki a ciklusomat, egyszerűen csak pozitív tesztet hozott. :)

Szóval akinek van még tapasztalata a palástfűvel, az ne tartsa magában és írja meg. :)

Nagyon köszönöm és bocs, hogy hosszú voltam.

Egyébként enyhe görcsöket, derék körüli fájdalmat érzek,de ezek mint tudjuk bármit jelenthetnek, így nem különösebben foglalkozom velük.



2023. nov. 7. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Palastfu szedése nélkül is tesztelhetsz már három nap kesesnel .

Ha pozitív terhes vagy,ha negatív akkor sajnos majd legközelebb.

2023. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két gyerek után tudod, hogy csak a teszt ad választ igazából. Másodiknál nekem is voltak furcsaságok, így teszteltem kíváncsiságból, de tudtam bármi lehet. A barnázások és a rövid ciklus ki lett vizsgálva? Szorítok amúgy!
2023. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj!
2023. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kivizsgàlva nem volt, de a második terhesség elején írt fel nekem Utrogestant a dokim, szóval szinte biztosan progihiányom volt és valszeg most is az van. Ezért is kezdtem el most is inni a palástfű teát, persze nem ész nélkül, 2 naponta 1 csészèvel.
2023. nov. 7. 07:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként láthatóan csökkent is most a barnàzás (istenem, milyen hülye egy szó ez amúgy! :) ), szóval valamit csak tudott már eddig is segíteni a tea.
2023. nov. 7. 07:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off de igen szerintem is hülye szó.😃

Szurkolok neked,és ha lesz kedved írd meg mi lett a vége 😊

2023. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom és köszi mindenkinek a választ! 🤗
2023. nov. 7. 08:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek előtt én is ittam a palástű és cickafark teákat felváltva, ciklus megfelelő idején, szintén barnázás (tényleg fura szó :D ) miatt részben, na meg mert addigra már 6+ hónapja próbálkoztunk. A második teázós hónapom sikerrel járt :) De a ciklusomon se változtatott.

Szerintem érdemes tesztelni. Hajrá!

2023. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csinàltam 2 tesztet, de sajnos hómező maradt mindkettő. Teszek fel róla képeket azért.
2023. nov. 7. 11:00
 10/17 A kérdező kommentje:
2023. nov. 7. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!