Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napos késésnél érdemes...

6 napos késésnél érdemes lenne tesztelni vagy még korai?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha az aktus ma 10 napja volt. Várjak inkább még?
nov. 14. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
10 napja volt az aktus, de már 6 napja késik? Akkor az aktus után 4 nappal kellett volna megjönnie szabályosan, jól értem? Vagyis vagy volt egy nagyon késői peteérésed, tehát azért késik, de akkor még nem biztos, hogy mutatja a teszt vagy egy korábbi aktusból vagy terhes, akkor viszont már mutatja. Tesztelj, de ha negatív és nem jön meg továbbra sem, akkor tesztelj újra mondjuk pénteken vagy egy hét múlva.
nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 2-3 nap késésnél már erős 2. csík volt a teszten, pedig nem is reggeli első vizeletből csináltam :)
nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es: de hiába késik neki 6 napja, ha az aktus, amiből szerinte fogant (nem tudjuk volt-e korábban is védekezés nélküli együttlét) 10 napja volt, azt még jó eséllyel nem fogja mutatni (12-14 nap mikor már mutatja a teszt).
nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyük elő a női ciklusos matekot.10 napja volt aktus és 6 napja késik..nem vagy terhes.Menstruáció elött szexeltél 4nappal akkor már hegyen bokron túl voltál az ovuláción ha csak nem teszteltél és valóban akkor ovuláltál azaz 10 napja akkor nem késik( később volt az ovu és később is jön meg, ez logikus)
nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!