Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legjobb együtt lenni?

Mikor a legjobb együtt lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Délután még negatív volt az lh tesztem, de már erős. Estére pozitív lett. Gondolom holnap is még pozitív lesz.

Ha ma voltunk együtt, de holnap nem lennénk együtt csak holnapután (a vélhető ovuláció napján) az úgy jó lenne? Vagy célszerűbb ilyenkor 3 napig mindennap együtt lenni?


Illetve még egy kérdés, aminek nem akartam új kérdést indítani.

Ugye a legjobb minőségű sperma akár 5 napig életképes a nőben. Ennek pontosan mik a feltételei?

Férjem volt sperma vizsgálaton. Mikor behívott minket a doktornő, ugye mikroszkópos vizsgálat után, a papíron ott volt minden érték, azt mondta átlagon felülien jó az eredmény. Levezette mennyi mozog maximum, ebből maximum lett neki, és azt is hogy mennyi mozog célirányosan, férjemnek szinte az összes. Nagyon örültünk ennek az eredménynek. A kérdésem az, hogy ilyen jó sperma képpel is megérné a 3 napot egyben, vagy lehet közte egy nap szünet az újratermelődés miatt? Illetve, hogy azt én honnan tudom, hogy én képes vagyok akár 5 napig is életben tartani őket? Vagy ez nem így működik? Nem tudom kifejezni a kérdésemet igazán, de remélem érhetően tettem fel ezt a talán bugyuta kérdést.


*a jó minőségű mindenkiben életképes napokig, vagy vannak feltételei a női oldalon is, hogy napokig életben tartsa?


Mostmár végképp hülyén érzem magam a kérdés miatt, főleg hogy nem tudom rendesen levezetni a kérdésemet. Azért remélem kapok választ erre a fura kérdésre.


Köszönöm, és bocsánat előre is, már késő van


nov. 14. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Amikor jól esik és kívánjátok egymás...🤷🏻‍♀️
nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ovu előt 1-2 napiból lett eddig terhességem, ovu vagy utáni napokból soha.

Kb 10 terhességről beszélek, 3 gyerek 3 missed többi kémiai

nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is 2 nappal előtte lévő együttlétből fogant a 3.picur. Ovu napján vagy utána voltunk együtt, akkor semmi.
nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a fiam úgy jött össze, hogy abban a hónapban egyszer! voltunk együtt. Össze-vissza dolgoztunk, amikor én hazaértem, addigra ő már elindult, mikor én indultam, ő még nem ért haza, és a 3 szabadnapból amink közös volt, kettőn menstruáltam, egy volt az ovuláció napja.
nov. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a nagykönyvbe van beleírva hogy 5 napig elélnek a spermák odabent.Mint ahogy azis bele van irva hogy 28 napos ciklusnál a 14.en ovulálsz. A 18-19 ciklusnapon ovuláltam 28 napos ciklusnál.Meg aztis írják hogy ha nem szexelsz egy hétig majd ovukor igen akkor azok már öreg spermák nem úsznak fel.Egy hétig nem szexeltünk ovu elött betegség miatt.Május elején negatívak voltak a tesztjeim még május 5.én is negatív volt délelött de a második csík már erősödött majd délután lett erős két csíkos, na ekkor szexeltünk meg másnap.Ennyi és ennyiből fogant meg a kislányunk. a tegnapi aktusod jó lehet a holnapi már nem biztos mert akár ma este is megtörténhet az ovuláció.12-36 órára a pozitív tesztre. Ha van kedvetek bujjatok össze holnap.
nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos ez egy olyan téma amin nem érdemes törni a fejed hogy na elél e 3 napig vagy 5 napig ez szimpla biológia, csak annyi hogy nem működünk egyformán.
nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első lányommal amikor terhes lettem egyszer voltunk együtt a párommal. A második lányommal nem tudom mikor lehetett az ovu. Én amikor úgy voltam vele ahogy csináljuk akkor nem jött össze amikor meg nem foglalkoztam ezzel a témával akkor meg sikerült is. Szerintem nem kell rá görcsölni mert az sem tesz jót.
nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!