Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpo negativ 10es teszt...

11dpo negativ 10es teszt reggeli vizeletbol. Van meg remeny?

Figyelt kérdés

nov. 17. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs
nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 3 nap múlva esedékes a menstruációd? Akkor persze hogy van még remény. Van akinek csak a napján lesz pozitiv a teszt.
nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
4-5 nap mulva kene megjojjon kb. Mult honapban viszont mar 10dpo 20as teszttel halvany eredmeny volt, azert gondoltam tesztelek most is ilyen hamar
nov. 17. 09:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tesztelj a nemvart előtt sose, mert akkor még semmi sem biztos. Próbálj türelmes lenni, tudom hogy nehéz. Ezt az én orvosom is mondta hogy meg kell várni amíg kesik. Plusz magadat is megkiméled egy esetleges csalódástól, ha esetleg kémiai lenne pl.
nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom utána megjött, ha újra teszteltél.

Egy jó tanács: tényleg ne tesztelj ennyivel hamarabb. Mögöttem évek sikertelensége van, számtalan lombik, inszem is. Most vagyok másodszor várandós, és én tényleg azt tapasztaltam, hogy mind a két esetben csak akkor voltam terhes, mikor egyértelmű pozitiv tesztem lett, mikor már késett a mensturációm.

Megértelek persze: én is szedtem szét teszteket, tartottam lámpafénybe, de az az igazság, hogy ami nem egyértelmű pozitiv, az általában negatívat jelez. Egyértelmű pozitiv pedig tényleg akkor szokott mikor már késik a mensturáció. Szóval türelem, és kívánom, hogy minnél előbb sikerüljön!

nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,mult honapban kemiai volt sajnos. De akkor is csak azert teszteltem olyan koran mert eleg durva tuneteim lettek a semmibol,eleg hamar megtortent akkor a beagyazodas ezek szerint. Lehet pont az volt a problema. Hat remenykedek hatha,koszonom a biztato szavakat! Tudom hogy korai lehet,probalom turtoztetni magam.
nov. 17. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mondani könnyű nekem is nehéz sokszor mi is szeretnénk kisbabát :) türelem rózsát terem :) 4-es vagyok
nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Plusz magadat is megkiméled egy esetleges csalódástól, ha esetleg kémiai lenne pl."


Ez rám nem vonatkozik sajnos. A kémiaik miatt nekem mindig közel 1 hetet késik, szóval megkímélni sem tudom magam.


Ovu napja mennyire biztos? Szerintem még azért vár 1-2 napot, mielőtt temeted a hónapot. LH csúcs után vagy 11 nappal, vagy LH csúcs+1 nap után számoltad a 11.-t?

nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lh csucsom volt vasarnap,masnap negativ volt viszont alig volt halvanyabb mint a kontrol,kedden volt tiszta halvany. Keddtol szamolom a 11napot. Annyi hogy a mult honapban a csucs utan masnap rogton halvany volt mar...nem tudom ez a mostani jelent-e valamit es meg kesobb volt az ovu
nov. 17. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel csak saccolni lehet az ovu napját még lh teszttel is, így adj még egy napot a dolognak. Ha holnap is negatív, akkor engedd el.
nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!