Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. ciklusnapi ovulációból...

26. ciklusnapi ovulációból ugyanannyi esély van?

Figyelt kérdés

Egy héttel megcsúszott az ovum, jó későn lett pozitív az lh teszt. Olvastam valami elöregedésről, de őszintén nem teljesen értem, hogy ezt hogy kell érteni.

Most akkor ebben a ciklusban ugyanannyi esélyünk van, vagy az átlagosnál kevesebb?


nov. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet kevesebb az esély. Az a lényeg hogy a lutealis fázis ne legyen rövidebb. Tehát tolódik a menstruáció ilyenkor.
nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ilyen butaságot? Mármint azt akarod mondani hogy mivel késett az ovu így a petesejted elöregedett ez idő alatt? Oltári hülyeség.Ha nem esel teherbe az nem ez miatt lesz.28-30 napos ciklusnál a 18-20 ciklusnap ovuláltam.Amikor sikerült a babám abban a hónapban a 21.ciklusnapon ovuláltam, nyilván nem jött meg 30án teszteltem mert akkorra vártam.
nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!