Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kimutatná a teszt?

Már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek de olyan tüneteim vannak mintha meg akarna jönni, fájnak, duzzadnak a melleim stb.. 32-38 napos ciklusaim szoktak lenni általában. Inzulinrezisztenciám van amire gyógyszert szedek. Utoljára 39.napra jött meg, előtte hónapban 35.napra. Miután elmúlt a menstruáció a 3.napon volt aktus tehát a ciklus 8.napján, együttlét után reggel csináltam ovulációs tesztet és az negatív lett (eddig mindig védekeztünk) most vagyok a 19.napon igazából mostanában kéne peteérésemnek lennie, tegnap is néztem és negatív lett az ovu teszt. A nővérem adta még a teszteket. Tudom, hogy nagyon ritka eset ha valaki a ciklusban ennyire az elején teherbe esne azért is nem értem most mi történhet. Többet nem tudunk együtt lenni a hónapban a párommal.Megéri már venni tesztet vagy inkább várjak jövő hónap elejéig amikor megkéne jönnie?
nov. 23. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatná ki. Ha mostanaban van, de neked inkább 20-25 nap kozott valószínű az ovulació, akkor meg nincs is mit kimutasson.
nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú ciklussal a 8.nap kb esélytelen
nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De történhet "random" peteérés vagy az leginkább azokra jellemző akiknek összevissza jön meg? Köszi a válaszokat! 🙂
nov. 23. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A random az egy városi legenda, és ha neked kb soha nem jön meg 30 napnál előbb akkor nagyon, nagyon minimál az esély, hogy pont most, pont jó időben. Viszont ha nem akarnál teherbe esni akkor még is most lenne az a pont
nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon valószínűtlennek tartom de inkább veszek egy tesztet holnap és hétfőn megcsinálom azzal nem vesztek semmit.
nov. 23. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor jó sok értelme van ennek a kérdésnek 😂
nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!