Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjátok, hogy ti is látjátok?

Mondjátok, hogy ti is látjátok?

Figyelt kérdés

Tudom, korán teszteltem. Tudom, hogy “mivel jár” ha korán tesztelek, nem kioktatást kérek.

Csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy csak odaképzelem, vagy mintha tényleg ott lenne valami. Rögtön látszott, időn belüli.

Tudom azt is, hogy majd 2-3 nap múlva teszteljek újra.

Szerintetek?


[link]


nov. 25. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

Kerdezo!


Megegyszer: ha terhes leszel, szabad szemmel is egyértelműen látható lesz. Nem kell nagyítani, negatívan tenni. Hidd, ha akarod, hogy ott egy második csík, de tény, hogy nincs ott.

nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem az volt, hogy eg már pozitív teszt-e. Hanem az, hogy nagyon extra halványan tényleg van-e ott csík. Tudom, hogy ez közel sem pozitív teszt. Voltam már terhes, tudom milyen a pozitív teszt.

A kérdés lényege az, hogy mivel nagyon korán teszteltem, lehetséges-e, hogy ez majd elkezd erősödni, és rendesen 2 csíkos lesz.

Mivel elég sokat nézegettem itt is, meg neten, sok képet láttam, hogy 9-11.dpo-n ugyan ilyen a tesz, és minden nap egyre jobban látszik a második csík.

nov. 25. 12:31
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, extra halvány csík sincs ott! Így már jobb?
nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Azt úgy hívják,hogy reagens helye...

Tudod ha lenne hcg a szervezetetben ott kellene elszíneződnie..

nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#12! De ha te ennyire biztos vagy benne, hogy ott van, minek kérdezted? Senki nem látja rajtad kívül. Igen, elképzelhető, hogy 2 nap múlva visszajössz egy 2 csíkos teszttel, hogy ugye, te megmondtad, de attól még ezen nincs 2.csík. Igen, 2 nap múlva egy másikon lehet.
nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom, de szurkolok.

Nekem 11. dpon látszott először halványkán úgy, hogy 12-13.-on szokott megjönni.

nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor tesztelj ha már késik a menszesz.
nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

"A kérdésem nem az volt, hogy eg már pozitív teszt-e. Hanem az, hogy nagyon extra halványan tényleg van-e ott csík"


Aha...

Nos, a terhességi teszten akkor lathato a kérdéses csík, ha terhes vagy, tehát ha pozitív. Így akerdesed konkrétan a pozitív e a teszt. De magyarázd meg...

nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.... Nem az a kérdésed, hogy pozitív e, hanem, hogy van e rajta halvány csík...ez valóban egész más így.

Ez a teszt, teljesen negatív, meg lehet szerkeszteni, szét lehet szedni a tesztet, akkor is negatív lesz. Várj pár napot és tesztelj újra. Persze a legjobb az lenne, ha megvarnad legalább az esedékes menzesz napját, de én már itt nagyon maradi vagyok.

nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha korán tesztelsz predit vegyél vagy dm es primát, ez kb mensikor mutat valamit, és sajnos gyakran látszik a reagens
nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!