Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik e olyan dolog hogy...

Létezik e olyan dolog hogy valakinek csak a lány vagy fiú baba marad meg ?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kérdés de érdekesnek tartom hogy édesanyám felol nekünk fog születni a 7. lány unokája. Elméletileg ugye a férfitől függ a neme a babának hogy milyen kromoszómát ad nekünk. Férjem felől a fiúk dominálnak. Volt egy vetélesem a mostani terhessegem elott és már van egy 9eves lányom. Ez is meg fordult a fejembe h lehet azért nem maradt meg. Lehet már az itthon maradas ment az agyamra 😅
nov. 27. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de az nagyon ritka betegség. Elenyésző az esélye, hogy emiatt vetéltél el.
nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sogorom felesege ilyen. Szuletett egy fiuk, aztan voltak vetelesei, utana szulettek ikerfiuk. Nala megallapitottak, hogy lanyt nem tud kihordani.
nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen van.

Van ismerősöm akinek 4 fia van, volt közte 4 vetélése ebből 2-ről tudják biztosan,hogy lány lett volna.

Rengeteg kivizsgáláson voltak, az orvos mondta,hogy a lány magzatokkal baj van, azért nem maradnak meg.



Másik ismerősnek 5 fia van, a 4-5. gyereket is azért vállalták hátha végre lány lesz.



Nekünk 3 lányunk van.😏

nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több genetikai betegség van fiúknál, mint a lányoknál, mert a az X kromoszóma "ki tudja javítani" a másikat. Ezért, ha a fiú életképtelen lenne, elvetél vele, amíg lány csak hordozó lehet, azzal meg kihordja. De azért ez csak az esetek kis részében igaz, sokszor csak puszta véletlen.
nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Sokáig én is így gondoltam, hogy nekem nem lehet fiam. 3 lánytestvérem van és 2 lányom volt nem egy apától.

Aztán a legidősebb nővéremnek lett fia, szóval ő rácáfolt, meg végül is én is, mert lett egy kisfiam is, pedig nem hittem volna :)

nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!