Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatástól számítva hanyadi...

Fogantatástól számítva hanyadik napon tesztelhetek a legkorábban?

Figyelt kérdés
nov. 28. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ugye viccelsz? Akkor tesztelj mikor késik...
nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én a 11.dpon teszteltem Viola teszttel. Nagyon halvány de jól látható pozitív lett. 2 nap múlva már a 25ös teszt is egyértelmű erős pozitív lett. Nekem 30-31 naposak a ciklusaim, de általában 12.napon van ovu, így inkább a dpo alapján számolok. Majdnem 1 évig próbálkoztunk, ha a 11.dpo negatív volt, nekem akkor már az maradt. Persze mindenki más.
nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Amikor pár napot késett. Előbb felesleges, nem diliztem be a babavárástól.
nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 9-10 legkorábban, de ha biztosra akarsz menni, akkor 14-16. Szóval ha középidőben ovulálsz, mint a nagy átlag, akkor akkor, amikor 1-2 napja késik. Azért a fogantatás nem feltétlen egyenlő azzal, amikor az akció történt. De bármennyi tesztet ellőhetsz, az nem befolyásol semmit, hisz nem attól leszel terhes vagy sem. Teszt érzékenysége és a vizelet koncentráltsága sem mindegy. Legkorábban meg egyébként a vérvétel mutatja ki.
nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
13. dpo-n nekem délután már jól latható volt a csík. Azért teszteltem, mert annyira egyértelmű volt, hogy furán erzem magam - ereztem, hogy ez most nem csak bebeszélés. Úgy is lett. Előtte való honapokban, mikor nem sikerült, folyton beképzeltem mindenféle tünetet, persze soha nem amiatt volt. Na, amikor terhes lettem, nem volt kérdés.
nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként honnan tudod mikor "fogantál meg"? Ha megfogantál egyáltalán, mert arra is még ha jó időben is vagytok együtt kb csak 25% esély van. Sokszor amúgy tényleg olyan érzésem van ezen az oldalon, hogy az embereknek van egy része, aki azt gondolja, hogy most ők akkor eldöntik, hogy csináljuk gyereket és bumm a gyerek megfogan
nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi vagyok mikortól számolnád a fogantatást. Azt, ha csak nem lombik, senki sem tudja pontosan melyik napon történik. Szóval úgy ahogy van értelmetlen a kérdés. Akkor tesztelj, ha késik, ilyen egyszerű.
nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Akármikor tesztelhetsz,viszont a mensi napján vagy ha nem jön meg akkor érdemes.
nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Megint egy, aki keveri a dugást a fogantatással...
nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
És így akar szaporodni ...
nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!