Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz, terhess...

Mikor menjek orvoshoz, terhesség megállapítására ,tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

10.24-én volt meg utoljára a mensesem, viszont rendszertelen ezért van h 25-33nap között jön meg de az is előfordult hogy kimaradt egy hónap. Felhívtam egy nőgyógyászt, és azt javasolta hogy nyugodtan menjek a mai nap terhesség megállapításra , bár én korainak éreztem, de úgy döntöttünk hogy elmegyünk. Megvastagodott nyálkahártyát látott 16mm, azt mondta az orvos hogy arra utal hogy terhesség de 2 hét múlva menjek vissza. 2tesztem is erős pozítív lett. Ez volt a papíron , uteros corpusa: 53*45mm endometrium:16mm

Jobb oldali ov.latotérbe nem hozható, baloldali ov.: 22*13mm. Ezek voltak a lényeges adatok. Nyilván erre nem lehet sokat alapozni de elég valószínű azt mondta, csak nem tudom mikor menjek vissza, mikor már látható is valami.(szivhang pl) Köszönöm a segítséget :)próbálok inkább pozitívan hozzáállni .



#terhesség #orvos #Méhnyálka vastagság
nov. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy akartam menni, hogy biztos, hogy legyen már szivhang, így 7+3-nál mentem. (Június 22.volt az utolsó menzeszem, július 21-en pozitív a teszt, augusztus 15-en mentünk)
nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha a 25-ös teszted erős pozitív, akkor 4-5 hetes kell legyél legalább. Mivel nem látott petezsákot, inkább 4. 2 hét múlva még nem biztos, hogy lesz szívhang, mert akkor az inkább 6 hét, szóval ha biztosra akarsz menni, akkor 3 hét múlva menj, maximum 4 hét múlva. Ha jól sejtem, szeretnéd ezt a babát, akkor meg igazából nem okozol semmilyen kárt, ha később mész. Kivéve egy esetben, ha méhen kívüli, de az eleve ritka, plusz vérezgetést szokott okozni, akkor úgyis mész előbb. Ha esetleg ezen stresszelsz (mint én is annakidején), akkor menj el már 2 hét múlva, az látszani fog, hogy biztosan méhen belül van.
nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon szeretnénk a babát, és őszintén nagyon félek hogy egészséges lesz e, pozitívan kell hozzáállni tudom. Sajnos az előző terhességemnél beteg lett a fiam, és nem vették észre a terhesség alatt… 6honapos 19naposan elhunyt. Nehéz ez a helyzet most számomra. Tudom hogy talán nem kéne megosztanom, de ezen az oldalon nem ítélnek el hogy újra anya akarok lenni…vagyis remelem … mikor elmentem az orvoshoz lekezelő és egy bunkó volt mikor elmondtam hogy orvosi műhiba történt mind a terhesség alatt mind akkor mikor megtörtént a baj… és ez tény mert alátámasztják a papírok is. Onnantól hogy ezt kifejtettem olyan hangvételét engedett meg magának ami nem megfelelő egy orvos számára, és nem hiszem hogy ezt erdemelném, azzal kezdte hogy valószínű hogy ki vetítenénk a következő gyerekre mert latot már ilyet és mivel igen stresszes voltam és remegett a kezem mikor bementem az orvoshoz ,ebből úgy ítélte meg nálunk is így lesz … pár hét múlva megyünk egy másik orvoshoz , remelem ő nem ilyen lesz .
nov. 29. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívből sajnálom Kérdező.

Tiszta szívemből kívánom, hogy most minden rendben legyen ❤️

7-8 hét körül már biztos lesz szivhang. Addig pedig kitartást és csak pozitívan :)

nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!