Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie.Szeri...

Dalmush_ kérdése:

Holnap kellene megjönnie.Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



nov. 29. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy pizitív tesztnél nem kell szerkezgetni semmit, mert ha halványan is, de látszik a rózsaszín vonal. Szerintem csak az utólsó képet van értelme nézni, és az negatívnak tűnik. Persze még bármi lehet, de szerkezgetni teljesen felesleges, csak magadat csapod be vele.
nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
#1 vagyok. Bocsi most látom, hogy elnéztem, csak az első kép van szerkesztve, de a másik kettő így sem tűnik pozitívnak, később hátha változik még.
nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ez pozitív lesz.

Első vizeletből van?

nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Holnap már jobban kell látszódnia de szerintem pozitív. Nekem is ilyesmi volt az elsővel a mensi napján.
nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hány nappal vagy ovu után?
nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
18.-an volt poz az ovu tesztem.Sokat tesztelek és meg soha nem volt szaradasi csík sem a hcg-n.Azert lepődtem meg ,rögtön csináltam kettőt első vizeletbol.Majd utána este egyet ,szerintem azon jobban látszik .
nov. 30. 01:09
 7/18 A kérdező kommentje:
nov. 30. 01:12
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezek pedig a ma reggeliek :)Talán kicsit erősebb.

[link]

[link]

[link]

[link]

nov. 30. 05:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. De miért nem 10es teszttel tesztelsz? Predi, facelle? Sokkal jobban mutatna
nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dolgozom és nem volt idom venni ,de a one step 10es.Ez 25os az előbb néztem. :)
nov. 30. 07:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!