Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás? A 15 napon...

Lehet beágyazódás? A 15 napon volt peteérésem, a 20. napon egy csepp barnás vért észleltem. Ciklusaim 28 naposak. Ha nem beágyazódásos vérzés, akkor mi lehet? Ma vagyok a 22. napon.

Figyelt kérdés
Egyébként olyan tüneteim vannak, mint a korábbi hónapokban (erős mellfájdalom, alhasi fájdalom), de még soha nem tapasztaltam ilyen 2 csepp vérzést.
2009. jan. 3. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet beágyazódástól. :)
2009. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, hogy ettől a kis vércsepptől eltekintve, minden ugyanolyan, mint a korábbi hónapokban. Volt már vkinek, hogy ugyanolyan tünetekkel mégis terhes lett és nem a mensi jött?
2009. jan. 3. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
28 naposak a ciklusaim, eddig ilyet még nem tapasztaltam, hogy a 21. napon véres barnás lett volna a betétemen. A múlt hónaban igen. Sokszor olvasom itt, hogy a 21. nap körül pecsételés, barnázgatás volt, amit a beágyazódásnak tulajdonítottak. Aztán hol lett baba, hol nem. Nos nekem most tuti nincs baba, mert nem próbáltuk, viszont 2 hete szedem a merckformint ami elvileg helyretesz peteérésileg.Hormonjaim rendben vannak, semmi eltérés nincsen, peteérés van, viszont nem olyan minőségűek a petesejtek, hogy alkalmasak legyenek a megtermékenyülésre. Vagyis remélem már azok lesznek. Tehát ez a 21. napi vérzés egyéb hormoningadozás is lehet. Én már nem hiszek semmiben. Szorítok hogy baba miatt legyen ez nálad. Majd írd meg hogy sikerült-e!
2009. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megjött sajnos. Így a 20. napi pecsételéssel a nem terhesek táborát gazdagítom. Majd jövő hónapban ..
2009. jan. 9. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, valami kis hormoningadozás lehet a hátterében. Legközelebb...
2009. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!