Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt pozitív? 7nap van a...

Lh teszt pozitív? 7nap van a meszeszig lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma csináltam egy lh tesztet full pozitív de elméletileg 7 nap múlva kellene még jönni aminek jelei is vannak... Elméletileg 24.25.26 án kellet volna lenni ovunak azt mutatta a naptár akkor nem néztem mert most kaptam meg a teszteket kíváncsiságból csináltam csak meg ma de ez normális? Vagy hogy zajlik az ilyen teszt?
dec. 4. 14:29
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép a tesztről

dec. 4. 14:32
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most van ovud
dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem pont elcsípted. Most ovulálsz.
dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal mensi előtt lett pozitív az lh teszt és összejött, nem jött meg 3 nap múlva, de így nem is vártam. Amikor 1 hét és 2 nap múlva sem jött meg, akkor teszteltem és pozitív volt, bár még halvány. 12.dpo volt. Papíron meg 10 napja késett, de az ovu teszt miatt tudtam hogy ez különleges ciklus volt.
dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem most ovulálsz és nem az applikációd szerint.Az applikáció szerint a 14.napon ovuláltam a valóságban meg a 21.ciklusnapon.
dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ 🥰 és kB meddig szokott pozitív lenni egy lh teszt?
dec. 5. 06:08
 7/33 anonim ***** válasza:
1 nap vagy annyi sem.Most délelött 11 körül tesztelhetsz szerintem halványabb lesz ma ovulálhatsz
dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen haza érek meg nézem
dec. 5. 08:54
 9/33 anonim ***** válasza:
Max.2 nap, de többnyire 1 napig pozitív.
dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

[link]


Ez már negatív igaz?

dec. 5. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!