Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a havim.Vehetek...

Nem jött meg a havim.Vehetek tesztet? 19/l

Figyelt kérdés

Légyszives ne kővezzetek meg. Buliztam, és hát megismerkedtem egy sráccal, akivel hát összefeküdtünk. Sajnos annyira részeg voltam, hogy nem emlékszem semmire. Viszont egy jó ideje nem jött meg. Menjek venni tesztet?

Legszíves, csak normális válaszok jöjjenek.



dec. 5. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
99%
A biztonság kedvéért vehetsz egy tesztet. de máskor inkább gondolkodj előre.
dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Merjél. Felnőtt vagy, adni fognak.
dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
95%

Minek vennél tesztet? Az úgyis feltűnik majd, ha szülsz, hova sietnél, nem?


Mekkora béna kamu ez már megint...

dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Izgulok. abortálni nem akarok. Pánikbeteg vagyok.
dec. 5. 22:44
 5/64 anonim válasza:
85%
Akkor nem kell rib4nckodni
dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
99%
Van ott más gond is.. Bőven.
dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk már az alapvetően elég nagy probléma, hogy annyit iszol, hogy kiütöd magad, majd valaki így megdug. Gyakorlatilag ha nem tudsz beleegyezni az aktusba az nemi erőszak.

Az meg, hogy azért nem veszel tesztet, mert nem akarod abortálni... Ugyan már, akkor mi lesz, ha mégis becsúszott megtartod?

dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz abortuszt, az egy dolog, de akkor is vegyél tesztet mindenképp, mert ha meg akarod tartani a babát, az ő és a te érdekedben járni kéne terhesgondozásra, és nem ártana készülni: babaholmik, stb. Gyes is akkor jár, ha legalább 4 pecsét van a terhes kiskönyvedben. Ha meg akarod tartani, akkor viszont vedd komolyan! És semmi buli, semmi ivás!
dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
98%

Remélem nem vagy terhes.

Nem tudsz magadról, úgy szexelsz idegennel felelőtlenül.

Jó ideje nem jött meg , most jut eszedbe tesztet venni?

Legalább szednek akkor fogamzásgátlót, bár azt is elfelejtened gondolom bevenni.

Ez normális válasznak szamit neked?

dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
89%
Szuleid nincsenek akik egy jokora nyakleves utan leulnenek beszelgetni veled a tovabbiakrol?
dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!