Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki menstruált terhesség...

Valaki menstruált terhesség elején és csak utána tudta meg, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

November 2-án jött meg az utolsó menstruációm. Akkor a szokásostól eltérően csak 3 napig tartott, élénk piros színű, kevés mennyiségben.

A párommal október 16-án, peteéréskor biztosan együtt voltunk, novemberben viszont nem igazán betegség és egyéb okok miatt.

December 3-án kellett volna, hogy megjöjjön a menstruációm. Hétfőn délután volt a papíron ismét élénk piros, pecsételő valami... De azóta semmi. Tünetem sincs, csak várok, fél óránként szaladok a wc-re... Eddig nem tulajdonítottam ennek jelentőséget, mert sajnos elő szokott fordulni, hogy késik, de az 5 napot túlzásnak érzem...


Igazából csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ilyen után produkált-e valaki pozitív tesztet?


Holnap reggel én is csinálni fogok egyet.



dec. 7. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Sógornőmnek így volt, de szerintem ritka.
dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a pozitív teszt előtti menstruációm feltűnően kevés volt, viszont a terhességmegállapításon kiderült, hogy utána fogant meg, szóval a gyengébb menstruáció nem azért volt. Mikor terhes lettem szó szerint egy pötty barnás rózsaszínes valami volt, azóta semmi. Pedig azt mondta a védőnő az esedékes menstruációkor lehet barnázás.
dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés is. Nem fáztál fel?
dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 3 hónapig menstruált, 16 hetesen maradt el neki, akkor tudta meg, hogy terhes. Durva, de szerintem ez nagyon ritka.
dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm nekem is még 3 hónapig "menstruált", miután terhes lett, de a kórházban is volt olyan szobatársam, akinek még kétszer megjött terhesen. Mástól nem hallottam ilyet, szerintem gyakoribb az 5 napos késés, mint ez.
dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!