Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig szed az folyamato...

Mennyi ideig szed az folyamatosan fogamzásgátlót akinek elvékonyodik tőle a méhnyálkahártyája? Nekiállhatunk már az 'élesben próbálkozásnak', nem fog már gondot okozni?

Figyelt kérdés
Babatervezőben vagyunk. 16 hós kislányom 6 hós koráig (összesen csak 3 hónapig a mellékhatások miatt) Cerazette-t szedtem, utána 6 hónapig Belarát. Most kezdtem a 3. gyógyszermentes hónapomat (november óta óvszerrel védekezünk).
2009. jan. 3. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem: ciklusaim teljesen szabályosak (28 nap) a gyógyszer abbahagyása óta, pé a 14. napon (hasszurka, fehéres-krémes folyással).

Csak biztos akarok lenni a dolgomban, annyi rosszat hallani mostanában! :-(

2009. jan. 3. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, hogy én hogy "állok". A gyógyszerelhagyástól számítva 3. hónapban még mindig csak 6 mm volt a méhnyálkahártyám. Kb. 9-10 mm az ideális. Novemberben úgy is jártam, hogy nem maradt meg, valószínű még felszívódott a "terhesség". Még mens. után is volt egy halvány poz. tesztem. 1-2 hónap szünettel kb. másfél évig szedtem a fogamzásgátló gyógyszert.
2009. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát, ez nem túl biztató! :-( Annyi szól a javamra, hogy én folyamatosan csak 6 hónapig szedtem a bogyit, te pedig 18. Sok szerencsét nektek!
2009. jan. 3. 16:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, szünettel együtt is csak 9 levél tabit szedtem, előtte született meg a kislányom.
2009. jan. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!