Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a velemenyetek? Tobbi lent

Mi a velemenyetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

ciklusom 22dik napjan vagyok,ovum nem tudom mikor volt mert nem lett egy nap se pozitiv tesztem de a folyasom megvolt a mult heten.(12-17dik napok kozott) 16-19napnal szokott lenni...ma viszont elkezdtem "barnazni" egyszer jott egy kis mennyisegben es egyelore ennyi. Migrenem van,viszont nem aludtam az elmult 36oraban mivel 24oraztam a tegnap es nappal sajnos nem tudok aludni. Utobbi ciklusaim fix 32naposak voltak.

Ha mult heten is volt az ovum nem tul korai beagyazodasnak? Mit gondoltok? Mar volt egy kemiaim,annal nem barnaztam



dec. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire be görcsölj rá erre, ez a véleményem
dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Mikor a multhéten? mikor volt ovud?
dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy borzasztó türelmetlen vagy és nagyon rágörcsöltél a dologra. Foglald le magad valamivel mert így belebolondulsz.
dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!