Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jostesztelek...szerintetek?...

Jostesztelek...szerintetek? Gondolom ez még ahoz kevés vagy esetleg biztató!?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


dec. 18. 07:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
A jóstesztek tényege (amúgy tök fölösleges) hogy ha elméletileg viszonylag hosszú időn keresztül csinálod, pl már egy héttel a mensi előtt kezdve, akkor az lh teszt reagálhat a hcg-re és napról napra erősödik. Az hogy te csináltál random egy tesztet, csak annyit jelent, hogy van lh a szervezetedben, ami amúgy mindig van. Esetleg ha ilyennel szeretnéd elütni az idődet, akkor érdemes lenne utánajárni, hogy mit is csinálsz. Amúgy meg tesztelj normális terhességi teszttel ha nem jön meg, az a biztos.
dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez LH tesztnek is nagyon gyenge, sztem ez az alap amit mindig mutat
dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész hónapban ilyen halovány a peteérésen kivül ahol erős.Én ezzel nem szórakoznék mert az sem biztos hogy összejött a baba.Ovulációkor is csak 25% esély van rá.Na most hónapokig ezzel akarsz szórakozni? Akkor csinálj egy hcg tesztet ha nem jön meg.Felesleges ezzel szivatnod magad meg beleélni magad.Hány meg hány ilyennel találkoztam már gyakorin. Vagy ha nem birsz várni 2 nappal a nemvárt elött tesztelj hcg vel.
dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, miért is lettem lepontozva? Ha hcg teszt lenne még oké, hogy ott egy halvány csík, de LH tesztnél az mindig ott van, kb ez a negatív, ha tetszik ha nem
dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi biztató nincs. És értelme sem.
dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi. Amúgy az sem mindegy, hogy 6 dpon vagy, vagy 12n. De ez így semmi.
dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
7.volt ovu teszt full pozitív volt ez tuti... naponta néztem reggelente és néha ilyen néha olyan..nem vettem pozitívnak de elméletileg 3napom van a nemvártig majd veszek hcgt is...azért köszönöm nektek és sok sikert..És kellemes ünnepeket
dec. 18. 09:18
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
dpo11en vagy én tesztelnék holnap pl.Kellemes ünnepeket és sok sikert.
dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó..🍀🙏♥️ viszont neked is
dec. 18. 11:35
 10/21 A kérdező kommentje:
4es..én nem pontoztalak le az már tuti biztos..😘
dec. 18. 15:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!