Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm körülbelül egy...

A menstruációm körülbelül egy hét múlva fog megjönni, így is van esélyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő elteltével mutatja ki a teszt? A párommal nagyon szeretnénk babát, ám régebben az étkezési zavarom miatt felborult a hormon háztartásom, évekre elmúlt a havi bajom, de három éve újra van, csak két naposak vagy nem mindig úgy jön ahogy kéne.

dec. 18. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először azt javaslom, hogy a hormonháztartásod tegyétek rendbe.

Amúgy 1 héttel a várható menstruáció előtt már késő szokott lenni, alap esetben középidőben szokott ovuláció lenni, ugyanakkor ha neked két napos vérzéseid vannak, meg rendszertelenül meg ilyenek, akkor előfordulhat, hogy nincs is ovulációd, vagy csak nagyon random időkben jön, szóval nálad ilyen esetben nem sokat számít, hogy az átlagnál mikor van ovu.

dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. Azt mondják, hogy érdemes lenne kivizsgáltatnom magam, hogy mennyi esélyem van a babára
dec. 18. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már túl vagy az ovuláción szerintem ha tényleg 1 hét múlva kellene megjönnie. Próbáld ovuteszttel figyelni hogy mikor ovulálhatsz a következő ciklustól.
dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el egy nőgyógyászati kivizsgálásra. A ciklus 3. és 21. napján csinálnak egy vérvételt és nagyon sokminden látszik belőle. És nem olyan hű, de nagy dolog megcsinálni. Most együtt lenni valószínűleg már késő, esetleg ha nem vagy benne biztos, hogy egy hét múlva fog megjönni, mert rendszertelen a ciklusod, akkor van rá esély.
dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűsitek.

Menstruációm pontosan 23-25 -kozott jött meg, kivéve januára.

25 teszteltem negatívat,28 halvány pozitívat. Tehát, menstruáció előtti napokban estem teherbe,már itt fekszik mellettem ♥️

dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!