Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után ez köztes...

Missed ab után ez köztes vérzés lehet vagy menstruáció inkább?

Figyelt kérdés

27. nap után kezdtem el vérezni (a ciklusaim is így voltak), de nem annyira erősen, fájdalmam nincs, a szokásos menstruációs tüneteim, mint hasszurkálás, derékfájás,ingerlékenység megvoltak.Az orvos megtudja mondani, hogy ez menstruáció volt-e vagy nem a kontrollon majd?

Másnál ez hogy alakult?

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 22. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt. Nekem anno több mint 35 napra jött meg missed után pedig régebben 28 napos volt nekem is.
2010. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi ez mensi volt, csak még gyenge. A szervezeted fel van borulva. Nekem azután 53. napra jött meg és azóta sem normális, pedig orvosilag nincs semmi bajom. Ne félj, minden rendben van.
2010. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!