Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt esetén,...

Pozitív LH teszt esetén, aznap reggeli együttlét is számít már?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, most használok először LH tesztet.

Tegnap még halvány volt a 2. vonal, ma már jóval erősebb volt a kontroll csíknál, tudom hogy az már pozitív, tehát most van a csúcs. Ma reggel pont együtt voltunk, a tesztet du 3 körül csináltam.

A mai együttlétből lehet valami, vagy érdemes még pl holnap-holnapután együtt lenni hogy tuti baba legyen?


Köszi előre is!


dec. 31. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes addig míg termékeny napjaid vannak végig együtt lenni.
dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma este és holnap reggel érdemes, ha tényleg ez az lh csúcs.
dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma érdemes együtt lenni még meg holnap.
dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy tuti baba lesz, de igen, maiból is lehet, de holnap se érdemes kihagyni.

Nekem egyébként egyszer így lett, ahogy neked, aznap du.lett csak + ovuteszt. Most meg úgy, hogy + teszt kanyarban se volt. Egyetlen próbálkozás volt és 3 nappal később is tök negatív volt a teszt, bár a többihez képest a legerősebb, de baromi halvány. Szóval elengedtem abban a tudatban, hogy nem is volt ovum, aztán a hcg mégis + lett🤣 Mondjuk ezt a módszert nem ajánlom, ha gyereket akarsz😉

dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!