Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez baratsag extrakkal vagy...

Ez baratsag extrakkal vagy valami mas? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van egy fiubaratom, eleg regota ismerjuk egymast, es most szilveszterkor megujjazott, csokoloztunk, meg kivertem neki, es a haverjai elott is lekapott. Beszelgettunk errol hivasba, de azt mondta h ok se tudja hogy mik vagyunk mivel nem vagyunk eggyutt. Valamint nem hozott gumit, de kb 3 mozgas erejeig ra ultem, es nem elvezett el meg semmi, de lehetek terhes?

jan. 1. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%
Lehetsz.
jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
71%
Így csak ribizli vagy, ráadásul már terhes is :D
jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
81%
Kis tini ribizli aki nem tudja bebaszva mit csinál...
jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
97%
Ha terhes nem is, de gáz az vagy
jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
14%
Ha ő nem vállalná a gyereket, én szívesen összejönnék veled akkor is, ha kicsid lesz. Sőt, most is szívesen megismernélek. Nem csak hülyítenélek, meg kihasználnálak, hanem rendesen járnék veled.
jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
74%

Szívem,a barátság extrákba bele ne menj...Én tini koromban bele mentem...az lett a vége,hogy tökre belezugtam a srác a, ő viszont szart magasról a fejemre.(először úgy indult,hogy csak haverok voltunk,mint ti a sráccal)

16 éves voltam,és évekig szenvedtem miatta.

Már neki is családja van,nekem is,mégis sokszor észbe jut,mert nekem ő volt az első szerelem,és minden másban is az első...

Tudom nem ez volt a kérdés,csak egy tanácsot adtam.

jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
57%
Szép név 1 kisbabának a Szilveszter.
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim válasza:
14%
Szűz voltál?
jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Nem voltam bebaszva, nem vagyok ivos fajta, es a srac nem hanyagol el mivel baratok vagyunk nagyon jol kijovunk es egesz nap irogatunk
jan. 1. 19:23
 10/66 anonim ***** válasza:
29%

Mit szivatjatok?

Ti soha nem csináltatok hülyeséget tini korotokban?

jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!