Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki el tudná magyarázni,hog...

Valaki6771 kérdése:

Valaki el tudná magyarázni,hogy LH tesztel,hogyan lehet jóstesztelni terhességet?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt és ma egyforma mind 2 csík jól látható de halvány.

15.-én kell megjönnie

Pcom vab ha esetleg az fontos tudnivaló.

Aki tud segítsen el magyarázni,aki nem az ne írjon fölöslegesen!


jan. 6. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet én tudom rosszul mert nem szoktam LH tesztet,de az mindig két csíkos nem? Ez alapján nem használható jóstesztnek.
jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Sehogyan, csak bizonyos iq-szint alatti szubkultúrakban képtelenek felfogni az Lh és a HCG közötti különbséget. Akkor már inkább egy dél-afrikai karmosbékát pisilj le, annak több értelme van.
jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha egyforma erősségű a két csík akkor van ovuláció. Én legalábbis így tudom.
jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Akkor van ovu, ha egyformán erős a 2 csík, vagy a teszt erősebb. Bizonyos nők esetében előfordulhat, hogy a hcg-re is reagál a teszt, ezért + lesz az ovuteszt, amikor valójában nem ovulálnak, hanem terhesek. De 1.Nem mindenkinél jön be. Nálam például a hcg teszt is alig akart reagálni, kétlem, hogy az LH tette volna, mégis terhes vagyok. 2. PCO esetén az se ritka, ha napokig vagy akár egész hónapban + az LH teszt, akkor is, ha nincs is ovu. Ugyanis a teszt a magas LH-t mutatja, nem az ovulációt.
jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a jósteszt dolognak az a lényege, hogy az LH tesztek van hogy reagálnak a hcg-re is, így ha terhes vagy lehet pozitív lesz (azaz egyforma erős 2 csíkos lesz) az LH teszt is. De mivel ez is a hcg-re reagál pont mint a terhességi teszt tök felesleges ezzel kísérletezni, érdemesebb rendes terhességi tesztet csinálni.
jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Én jós teszteltem, de amikor az közép erős volt akkor már a hcg is + lett.

9 nap múlva kell megjöjjön, lehet az ivud késik és azért + az lh mert most lesz ovud.

jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!